کد خبر: 1753930/42 زمان: 10:18   1400/02/18 بازدید: 31,810

رئال مادرید و روش جدید برای ربودن ستاره اینتر

بدهی اینتر به رئال مادرید ممکن است موجب انتقال لائوتارو مارتینز به باشگاه اسپانیایی بشود.

به گزارش "ورزش سه"، اینتر قیمت فروش لائوتارو مارتینز را 90 میلیون یورو اعلام کرده، اما مدیران رئال مادرید تصور می کنند امکان جذب این مهاجم گلزن و 23 ساله با قیمت پایین تری نیز وجود دارد. در واقع شرایط مالی خاص اینتر و البته بحث پرداخت رقم باقیمانده انتقال اشرف حکیمی ممکن است لائوتارو مارتینز را در ماه های پیش رو تبدیل به هدف اول رئال مادرید در پنجره تابستانی بکند.

 

 

نراتزوری فصل گذشته اشرف حکیمی را با رقم 40 میلیون یورو جذب کرد، اما تا به حالا تنها یک قسط این انتقال را پرداخته کرده و با باشگاه رئال مادرید در مورد پرداخت مبلغ باقیمانده در ماه های پیش رو توافق کرده است. اما کالچومرکاتو مدعی شد باشگاه اسپانیایی پیشنهاد جدیدی به اینتر داده است. مدیران رئال مادرید در صورت جذب لائوتارو مارتینز از دریافت 30 میلیون یورو باقیمانده رقم فروش اشرف حکیمی صرف نظر کرده و 30 میلیون دیگر نیز به اینتر پرداخت می کنند تا مهاجم آرژانتینی راهی اسپانیا بشود.

 

رئال مادرید برای تقویت خط حمله خود به دنبال کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی و جوان پاری سن ژرمن است. اما فلورنتینو پرز چندی قبل تلویحا اعلام کرد در این شرایط اقتصادی امکان جذب بازیکنان گران قیمت وجود ندارد و احتمالا در این موقعیت خرید لائوتارو مارتینز واقع بینانه تر خواهد بود. این در حالیست که آنتونیو کونته چندی قبل به مدیران اینتر تاکید کرده اجازه فروش هیچ یک از ستاره های این تیم از جمله لائوتارو مارتینز را در فصل تابستان ندهند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.