کد خبر: 1754623/52 زمان: 21:30   1400/02/20 بازدید: 25,629

راشفورد:

سخت بود زیر نظر مورینیو بهترین خودم باشم

مارکوس راشفورد، ستاره انگلیسی منچستر یونایتد، درباره دوران سخت کار با ژوزه مورینیو صحبت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، در سال 2016 و هنگامی که لوئیس فن خال هدایت منچستریونایتد را برعهده داشت مارکوس راشفورد به تیم بزرگسالان باشگاه منتقل شد اما بعد از اخراج مرد هلندی در پایان همان فصل، او مجبور شد با شرایط کار با مربی جدید یعنی ژوزه مورینیو کنار بیاید.

 

 

 

 

مارکوس راشفورد حالا در مصاحبه ای به دوران حضور مورینیو در یونایتد اشاره کرده و می‌گوید: "می توانم بگویم همه چیز زیر نظر ژوزه مورینیو کم بود. شما فقط بازی می کنید و بازی می کنید و بازی می کنید. و بله شما کارتان را انجام می‌دهید اما برای من دشوار بود که در آن مقطع بهترین فوتبال خود را بازی کنم."

 

ستاره انگلیسی در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده که زیر نظر ژوزه مورینیو به سه جام از جمله لیگ اروپا و جام اتحادیه انگلیس دست یافت. با این حال راشفورد در آن مقطع به شدت به خاطر عدم گلزنی مورد انتقاد قرار می گرفت. اما بعد از روی کار آمدن اوله گنار سولسشر، راشفورد در در این قسمت نیز خود را تقویت کرد و به یکی از مهم ترین ستاره های شیاطین سرخ تبدیل شد.

 

 

 

 

همچنین گفتنی است که این بازیکن 23 ساله فصل گذشته برای اولین بار از رکورد 20 گل زده عبور کرد؛ کاری که راشفورد با انجام 53 بازی موفق به انجام آن شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.