کد خبر: 1754944/29 زمان: 14:51   1400/02/22 بازدید: 17,701

در مصاحبه با وبسایت لیورپول

رسمی؛ انصراف فن دایک از حضور در یورو 2020

ستاره هلندی لیورپول خبر از تصمیم نهایی خود در مورد یورو 2020 داد.

به گزارش "ورزش سه"، ویرژیل فن دایک از ماه اکتبر سال گذشته به دلیل مصدومیت رباط صلیبی از میادین دور بوده و با وجود بهبودی نسبی هنوز هم به تمرینات گروهی لیورپول بازنگشته است.

فن دایک نقشی کلیدی در امیدهای هلند برای موفقیت در یورو در تابستان امسال دارد، اما هنوز مشخص نیست که آیا او به اندازه کافی برای حضور در این بازی ها آماده است.

 

 

 

 

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول می گوید که فن دایک هنوز هفته ها وقت نیاز دارد تا برای شرکت در رقابت به آمادگی برسد. اینکه غیرممکن است بازیکنی چندین ماه به دور از میادین باشد و سپس با چند هفته تمرین در یورو 2020 به میدان برود.

روز گذشته فرانک دی بوئر سرمربی هلند در جریان یک مصاحبه به فن دایک اولتیماتوم داد که نظر نهایی اش برای حضور در یورو 2020 را اعلام کند.

 

 

 

 

ستاره هلندی در مصاحبه امروز خود با وبسایت رسمی لیورپول، سرانجام گفت که در یورو 2020 شرکت نخواهد کرد:« همه چیز خوب پیش می رود و به مانعی در راه ریکاوری ام برخورد نکرده ام. قدم به عقبی برداشته نشده و روند بهبودی عالی پیش می رود. این اواخر مساله ای ذهنم را به خودش مشغول کرده بود؛ اینکه باید در یورو 2020 حاضر باشم یا خیر.

با توجه به روند ریکاوری و وضعیت بدنی ام، تصمیم درست این است که به یورو 2020 نروم. اینکه در فاز پایانی بهبودی قرار دارم و بهتر است تمام تمرکز روی همین قضیه باشد و به خودم فشار مضاعف وارد نکنم. هدف این است که با بهترین فرم ممکن در تمرینات پیش فصل باشگاه حاضر شوم. بله؛ این یک هدف واقع بینانه است. انصراف از یورو سخت است ولی با آن کنار می آیم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.