کد خبر: 1755120/29 زمان: 15:40   1400/02/23 بازدید: 19,409

برنامه ریزی عجیب لالیگا

مصائب رئال در گرانادا؛ ضدیت لالیگا با کهکشانی ها؟

رئال مادرید امشب در دیداری حساس باید برابر گرانادا در ورزشگاه لوس کارمکنس قرار بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید برای ماندن در کورس قهرمانی امشب محکوم به کسب سه امتیاز برابر گراناداست. تیمی که دو هفته پیش بارسا را در نوکمپ 1-2 شکست داد. پیروزی دیشب اتلتیکو بر سوسیداد اما رئال را وادار کرده تا تحت هر شرایطی سه امتیاز بازی برابر گرانادا را کسب کند؛ در غیر این صورت قهرمانی لالیگا بسیار سخت خواهد شد.

 

 

 

 

رئال امشب تنها با 4 مدافع در فهرست خود(ناچو، میلیتائو، میگل گوتیرز و اودریوسولا) برابر گرانادا قرار می گیرد و شش مدافع تیم به دلایل فنی و مصدومیت در این بازی غایب هستند اما مشکل بزرگ رئال پس از این بازی خواهد بود.

 

 

 

 

ساعت برگزاری مسابقه 22 به وقت محلی است و رئال مادرید زمانی که بازی به اتمام می رسد، نمی تواند به فرودگاه گرانادا برود چرا که ساعت 12 شب فرودگاه شهر تعطیل است. رئال باید با اتوبوس به مالاگا در 134 کیلومتری گرانادا برود و اگر همه چیز طبق روال باشد، ساعت 5 بامداد به فرودگاه باراخاس مادرید خواهد رسید و این باعث می شود بازیکنان نتوانند به خوبی استراحت کنند.

 

 

 

 

جالب اینکه رئال یکشنبه نیز باید به بیلبائو برود و دیداری سخت در سن ماس پیش رو خواهد داشت. بارسا و اتلتیکو نیز سه شنبه شب ساعت 22 به وقت محلی به میدان رفتند ولی فاصله تا بازی بعدی این دو تیم بیشتر است و معضل رئال مادرید را ندارند.

هنوز مشخص نیست رئال شنبه عصر به بیلبائو خواهد رفت یا یکشبه، صبح روز بازی.

لازم به ذکر است که پس از طرح شکل گیری سوپرلیگ اروپا، بین رئال و اتحادیه لالیگا به ریاست خاویر تباس،  خصومتی بی سابقه ایجاد شده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.