کد خبر: 1755919/1 زمان: 21:15   1400/02/26 بازدید: 17,397

آتش بازی راه انداختند، تشویق هم شدند! (عکس)

هواداران فاینورد با آتش بازی خود در جریان برگزاری دیدار مقابل والویک جنجال به پا کردند.

به گزارش "ورزش سه"، بخشی از هواداران متعصب فاینورد با به راه انداختن آتش بازی در ورزشگاه دی کوئیپ برای مدت کوتاهی دیدار تیم محبوب شان برابر والویک را قطع کرده و در جریان مسابقه اختلال ایجاد کردند. هواداران فاینورد در دقیقه 66 این دیدار بود که با راه انداختن آتش زدن و پرتاب مواد آتش زا به داخل زمین شرایط را برای ادامه کار بازیکنان و داور دشوار ساختند. این در حالیست که فاینورد در این دیدار با نتیجه 0-3 از حریف پیش بود و فاصله ای تا کسب پیروزی نداشت.

 

علی رغم این اقدام جنجالی، بازیکنان فاینورد هنگام قطع موقت بازی با هواداران برخورد خوبی داشته و حتی آنها را تشویق کردند. البته جریان بازی 10 دقیقه بعد از سر گرفته شد و در نهایت این دیدار با همان نتیجه 3-0 به پایان رسید. این دیدار از آخرین هفته لیگ اردیویسه هلند بود که به دلیل محدودیت های کرونا بیشتر پشت درهای بسته انجام شد. فاینورد در نهایت در این فصل در رده پنجم قرار گرفت.

 

استیون برگویس کاپیتان فاینورد در پایان این دیدار گفت: "رفتن به رختکن منطقی نبود. ما بازیکنان چنین چیزی را نمی خواستیم و من فکر می کنم با دعوت هواداران به آرامش، مشکلات را به خوبی حل کردیم."

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.