کد خبر: 1757540/42 زمان: 19:34   1400/03/03 بازدید: 36,140

باز هم روی اعصاب نیمار راه رفتند! (عکس)

نیمار آخرین پنالتی خود در این فصل لیگ فرانسه در لباس پاری سن ژرمن را به شکل عجیبی از دست داد.

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن در آخرین دیدار این فصل خود در لیگ یک فرانسه با دو گل تیم برست را مغلوب کرد، اما این برتری نیز نتیجه بخش نبود و در نهایت تیم لیل فرانسه موفق به فتح عنوان قهرمانی لیگ یک شد. دو گل پاری سن ژرمن در این دیدار را آنخل دی ماریا و کیلیان امباپه به ثمر رساندند، اما در همان اوایل مسابقه بود که نیمار، ستاره برزیلی و گران قیمت پاری سن ژرمن یک ضربه پنالتی را از دست داد.

 

اما گایتار لارسونر، دروازه بان تیم برست قبل از ضربه پنالتی نیمار آنقدر اعصاب او را بهم ریخت که در نهایت این بازیکن پنالتی خود را به بیرون زد. او با سرعت تمام روی خط راه رفته و نیمی از دروازه را خالی گذاشت و به سمت راست دروازه منحرف شد. لارسونر تا آخرین لحظه نیز در سمت راست ایستاده بود و در نهایت نیمار با استرس پشت توپ رفته و ضربه اش را به بیرون زد.

 

البته گل شدن این توپ نیز سرنوشت پاری سن ژرمن را عوض نمی کرد و لیل تحت هر شرایطی قهرمان لیگ یک فرانسه می شد. نیمار در مجموع فصل پرحاشیه ای را سپری کرد و علیرغم زدن رکورد اخراج در لیگ فرانسه، در نهایت با تمدید قرارداد خود تا سال 2025 در پاری سن ژرمن ماندنی شد.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.