کد خبر: 1760578/29 زمان: 15:15   1400/03/19 بازدید: 35,864

بازگشت وایه خو

یک جانشین غیرمنتظره برای راموس و واران در رئال

خسوس وایه خو مدافع رئال که قرضی برای گرانادا بازی می کرد، به این باشگاه باز می گردد.

به گزارش "ورزش سه"، خسوس وایه خو تابستان 4 سال پیش بود که از ساراگوسا به رئال پیوست و پس از یک دوره حضور قرضی موفق در فرانکفورت به رئال برگشت ولی مورد اعتماد زیدان قرار نگرفت.

 

 

 

 

وایه خو زمانی کاپیتان تیم های زیر 19 و زیر 21 ساله های اسپانیا بود و در رئال از او به عنوان فرناندو هیه روی جدید نام برده می شد. او با رئال تا سال 2025 قرارداد دارد و سران باشگاه همچنان معتقدند که او در آینده ای نه چندان دور به مدافعی ارزشمند تبدیل خواهد شد.

وایه خو دو سال اخیر را از رئال دور بوده است. او شش ماه قرضی در وولورهمپتون بازی کرد و یک سال و نیم را نیز به صورت قرضی در گرانادا بود.

 

 

 

 

وایه خو با کاستن از دوران تعطیلاتش و تنها پس از یک ماه از اتمام فصل، در کمپ والدبباس حاضر شده و در حال تمرینات اختصاصی است.

طبق ادعای آاس، وایه خو از لحاظ بدنی و روحی در بهترین شرایط است و می خواهد در تمرینات پیش فصل رضایت کارلو آنچلوتی سرمربی جدید رئال را جلب کرده و ماندنی شود. باد به سمت او نیز می وزد چرا که رافا واران هنوز به پیشنهاد تمدیدش پاسخ نداده و ممکن است در فهرست فروش قرار بگیرد و سرخیو راموس نیز با اتمام قراردادش، به نظر جدا شده قطعی خواهد بود.

 

 

 

 

در حال حاضر رئال واران، ناچو، ادر میلیتائو و دیوید آلابا را به عنوان مدافع میانی در اختیار دارد و اگر جدایی واران و راموس قطعی شود، وایه خو احتمالا در رئال خواهد ماند؛ با این حال او باید در پیش فصل خودش را به کارلتو ثابت کند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.