کد خبر: 1761251/34 زمان: 10:15   1400/03/23 بازدید: 11,906

کادر فنی تیم ملی؛ استرس بی استرس! 

بی تعارف بازی با عراق همانند بازی با بحرین برای تیم ملی مهم و سرنوشت ساز است و در صورت عدم دست یابی به سه امتیاز آن صعود به دور بعدی مقدماتی جام جهانی به چالش کشیده می شود. 

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اتفاقات خوب در اردوی تیم ملی؛ کادر فنی به جای ایجاد استرس برای ملی پوشان سعی در شادابی تمرینات دارد و اینکه آنها را به این باور برساند که تیم ملی در حالت عادی توانایی شکست عراق را دارد و به جای اینکه نگران این موضوع باشد بهتر است سعی کند با تمرین خوب برای این بازی مهم آماده شود و در نهایت در زمین فوتبال با آرامش و خونسردی فوتبال کند و حریف را شکست دهد. 

 

در بازی با بحرین صرف نظر از دقایق اولیه که تیم ملی کمی شتاب زده بود و سعی می کرد خیلی زود توپ را از منطقه ی یک سوم دفاعی دور کند و سریع پاس آخر بدهد نبض بازی را در اختیار گرفت و با آرامش بازی کرد و در نهایت مزد برتری خود را با سه گل گرفت. از همه مهمتر اصرار روی تاکتیک از پیش تعیین شده بود. عدم اعتراض به داوری و تن ندادن به حاشیه ها مزید بر علت شده بود تا تیم ملی کار خود را دنبال کند و در نهایت به آنچه می خواهد برسد. این را کمتر در تیم ملی دیده بودیم و این یک حسن است. 

 

کادر فنی تیم ملی به خوبی نقش خود را در القای آرامش به تیم ملی ایفاء کرده است. در حساس ترین شرایط هم تیم ملی باید در زمین فوتبال خوب بازی کند تا به آنچه که ترسیم کرده برسد و این تنها با بازی خوب در آرامش به دست می آید. کادر فنی تیم ملی به جای اینکه عراق را برجسته کنند این باور را به ملی پوشان داده اند که در صورت  ارایه بازی مبتنی بر توان از سد حریف خواهند گذشت  و تنها لازم است در زمین بازی با همه ی توان فوتبال کنند. پیش از بازی با عراق هیچ ناراحتی و استرسی برای کادر فنی تیم ملی معنی ندارد. این عراق است که باید از رویارویی با ستاره های ایرانی هراس به دل راه دهد. کادر فنی تیم ملی کار را بدون استرس پیش می برد. این یک هنرمندی است.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.