کد خبر: 1761887/34 زمان: 09:45   1400/03/26 بازدید: 21,461

توئیت عجیب خبرنگار عراقی؛ کاتانچ می رود

علی نوری خبرنگار ورزشی معروف عراقی در توئیتی مدعی شد کاتانچ سرمربی تیم ملی عراق در دور بعدی بازی های مقدماتی همراه تیم ملی این کشور نخواهد بود و از کار برکنار خواهد شد. 

به گزار ش"ورزش سه"، این در حالی است که این مربی ماموریت خود را در تیم ملی عراق به خوبی به پایان برده  و این تیم را راهی دور بعدی بازی ها کرده است. پیش از بازی با ایران هم صعود تیم ملی عراق به دور بعدی بازی ها محرز شده بود.

علی نوری در حالی این خبر را مدعی شد که کاتانچ در پایان بازی به ایران به طور جدی به مشکلات تیم ملی عراق در مسیر آماده سازی اشاره کرد و حتی گفت از مشکلاتی که در تیم ملی عراق داشته می تواند کتاب بنویسد.

کاتانچ پیش تر و پیش از شروع بازی های باقی مانده در منامه تهدید کرده بود به خاطر مشکلات به وجود آمده در مسیر آماده سازی تیم ملی عراق در اردو حاضر نخواهد شد اما بعد از صحبت های صورت گرفته از سوی مدیران فدراسیون فوتبال عراق او مجاب شد که در اردوی تیم حاضر شود و در نهایت به همراه عراقی ها به منامه بیاید. البته در همان برهه از زمان به نظر می رسید این مربی از عدم دریافت دستمزدهای معوقه خود ناراحت است و فدراسیون فوتبال عراق را تهدید به عدم همکاری کرده بود. 

 

فدراسیون فوتبال عراق هنوز واکنشی به توئیت خبرنگار و مجری سرشناس برنامه های ورزشی عراق نداده است و خبری در این باره منتشر نکرده است. به نظر می رسد ناراحتی عراقی ها بیشتر به خاطر شکست در برابر ایران باشد. در مسابقه ای که ایران یک گل زد و در دقایق پایانی دو سه موقعیت طلایی دیگر را برای گلزنی از دست داد. عراقی ها در جریان این بازی جز روی یک شوت نتوانستند دروازه علیرضا بیرانوند را با چالش مواجه کنند. کاتانچ اما شکست در برابر ایران را برای تیم خود یک فاجعه نمی داند و می گوید تیم او در برابر تیم دوم آسیا شکست خورده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.