کد خبر: 1761945/55 زمان: 15:09   1400/03/26 بازدید: 22,348

از سرنوشت قرارداد اسکوچیچ بی‌اطلاع هستم؛

خورشیدی: قایدی، سردار و قدوس به تهران برنگشتند

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران از تمدید قرارداد اسکوچیچ ابراز بی‌اطلاعی کرد و آن را منوط به تصمیم فدراسیون فوتبال دانست.

به گزارش "ورزش سه"، در بازگشت کاروان تیم ملی فوتبال ایران از سفر به منامه، مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی فوتبال ایران در فرودگاه مهرآباد و بدو ورود به کشور، در گفتگو با خبرنگاران درباره سرنوشت دراگان اسکوچیچ و تمدید قرارداد با او گفت: آقای اسکوچیچ هستند و دارند کار خودشان را انجام می‌دهند، تصمیم گیرنده که من نیستم.

 

وی افزود: نمی‌دانم قراردادشان تمام شده یا خیر! اگر قراردادشان تمام شده باشد و قرار به همکاری باشد، با ایشان تمدید خواهند کرد؛ من نمی‌دانم چون اطلاعاتی در این زمینه دارم.

خورشیدی درباره ارتباط بازیکنان با کادرفنی تیم ملی گفت: بازیکنان تا به این‌جای کار راضی بودند و تیم هم نتیجه گرفته است، آقای اسکوچیچ هم مربی بادانشی است؛ باید ببینیم از اینجا به بعد صلاح چه بوده و فدراسیون فوتبال باید تصمیم بگیرد.

سرپرست تیم ملی درباره این‌که کدام بازیکنان همراه کاروان تیم ملی به تهران بازنگشته‌اند، پاسخ داد: سردار آزمون، مهدی قایدی و سامان قدوس؛ قدوس مستقیماً به انگلستان سفر کرده است.

 

مجتبی خورشیدی در پاسخ به سوال پایانی درباره تزریق دز دوم واکسن کرونا گفت: همین امروز دز دوم تزریق خواهد شد، چون در فضای خاصی نگهداری می‌شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.