کد خبر: 1761999/13 زمان: 19:03   1400/03/26 بازدید: 6,143

نوبخت: ملی‌پوشان دغدغه نداشته باشند

معاون رییس جمهوری تاکید کرد حمایت مالی خود از تیم ملی ایران را ادامه می‌دهند.

به گزارش "ورزش سه"، محمدباقر نوبخت در مراسم استقبال و تجلیل از تیم ملی فوتبال ایران که عصر امروز در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما برگزار شد، اظهار کرد: بازیکنان تیم ملی دیشب کار ارزنده و ماندگاری انجام دادند. هر وقت تیم ملی به میدان می‌رود، همه نفس‌ها در سینه حبس می‌شود و با هر موفقیتی فریادهای شادی بالا می‌رود.

 

معاون رییس جمهوری اضافه کرد: یک فرق بین مسابقه دیشب و مسابقات قبل همراه بود. بعد از تلاش برای یک تحقیر ملی و یک محاصره سه ساله و اینکه میزبانی را از ایران گرفتند، دوباره با این پیروزی‌ها غرور ملی زنده شد.

 

او یادآور شد: اگر این تمرینات شایسته توسط ملی پوشان و کادر فنی صورت نمی‌گرفت و مسؤولین فدراسیون با وجود همه سختی‌ها وظایف خود را انجام نمی‌دادند و همچنین مدیران وزارت ورزش کار خود را به درستی انجام نمی‌دادند، شاید این پیروزی‌ها رقم نمی‌خورد.

 

نوبخت تاکید کرد: برای یک مسئله در این مراسم حضور پیدا کردم که به تیم ملی فوتبال بگویم ذهن‌تان را از دغدغه‌های مالی خالی کنید و این وظیفه ما مسؤولین است که مشکلات مالی تیم ملی را حل کنیم. به همراهی سلطانی‌فر و رییس فدراسیون فوتبال هماهنگی‌های لازم را انجام خواهیم داد تا آنچه برای تدارک تیم ملی لازم است را فراهم کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.