کد خبر: 1762142/42 زمان: 19:22   1400/03/27 بازدید: 9,580

تیم شفچنکو به صعود امیدوار شد (عکس)

تیم ملی اوکراین در دومین دیدار خود موفق شد 1-2 تیم ملی مقدونیه شمالی را مغلوب بکند.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان آندری شفچنکو که در اولین گام در دیداری دراماتیک مغلوب هلند شده یود، امروز در مسابقه ای تماشایی 1-2 مقدونیه را شکست داد تا به اولین پیروزی خود دست یابد.

 

اوکراین بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی و روی اشتباه آنجلوفسکی فرصت داشت به گل اول مسابقه دست یابد، اما ضربه یارمولنکو بعد از برخورد به بازیکنان مقدومنیه راهی به دروازه این تیم نیافت.

 

اما در دقیقه 29 و روی ارسال یک کرنر از سمت چپ اوکراین به گل اول دست یافت. اثرگذاری کاراوائف باعث شد یارمولنکو در دهانه دروازه صاحب موقعیت بسیار خوبی شده و با یک ضربه زمینی موفق به باز کردن دروازه مقدونیه شد.

 

اما دقایقی بعد اوکراین به گل دوم هم رسید. روی پاس زمینی یارمولنکو از سمت راست، رومن یارمچوک در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و او نیز با ضربه ای زمینی به گوشه دروازه موفق به زدن گل دوم شد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و اوکراین با برتری 0-2 راهی رختکن شد.

 

اما مقدونیه در نیمه دوم در صدد جبران برآمده و در دقیقه 56 صاحب یک ضربه پنالتی هم شد. ضربه الیوسکی ابتدا توسط بوسچان مهار شد و در ریباند خود الیوسکی موفق شد گل اول را وارد دروازه اوکراین بکند.

 

دقایقی بعد مالینوفسکی در موقعیتی تک به تک و در سمت راست محوطه جریمه فرصت دات گل سوم اوکراین را نیز به ثمر برساند، اما ضربه او از کنار دروازه مقدونیه به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 83 داور بعد از بازبینی صحنه یک پنالتی به سود اوکراین اعلام کرد. مالینوفسکی پشت توپ قرار گرفت، اما دیمیتروفسکی به زیبایی ضربه او را مهار کرد تا شانس های مقدونیه برای رسیدن به یک امتیاز حفظ بشود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.