کد خبر: 1769072/56 زمان: 12:00   1400/04/29 بازدید: 13,077

آیا ناپولی به دنبال سردار آزمون بوده است؟

مدیرفنی پارما که تا چندی پیش در زنیت حضور داشت، اعتراف کرد که تماس هایی غیررسمی برای جذب آزمون توسط ناپولی انجام شده است.

به گزارش "ورزش سه"، تنها یک سال از قرارداد سردار آزمون با باشگاه زنیت سن پترزبورگ باقی مانده است و شایعات پیرامون آینده این بازیکن مطرح است. در حالیکه از باشگاه های ایتالیایی به عنوان مشتریان آزمون یاد می شود اما هنوز پیشنهاد رسمی برای جذب مهاجم ایرانی قهرمان روسیه ارسال نشده است.


اما خاویر ریبالتا مدیرفنی اسپانیایی باشگاه پارما، روز گذشته در گفتگویی که با رادیو کیس کیس ناپولی داشت، درخصوص مسائل مختلف و علاقه مندی باشگاه پارما به جذب جنارو توتینو مهاجم ناپولی، حضور بوفون و مسائل مختلف صحبت کرد.


ریبالتا در بخشی از این گفتگو در پاسخ به سوال مجری برنامه درخصوص علاقه مندی ناپولی به آزمون پاسخ داد. خاویر ریبالتا پیش از حضور در پارما، به مدت 3 سال مدیر ورزشی زنیت سن پترزبورگ بود و این برنامه رادیویی که به اخبار پیرامون باشگاه ناپولی می پردازد، از ریبالتا درخواست کرد در این زمینه شفاف سازی کند.


مدیر ورزشی سابق زنیت در خصوص اینکه آیا واقعا ناپولی به جذب آزمون علاقه داشته است، گفت: حقیقت این است که یک بار از طرف نماینده ناپولی با ما تماس گرفته شد و از علاقه این تیم به آزمون صحبت به عمل آمد. این مذاکرات غیر رسمی بود و ما هیچ وقت به صورت رسمی با ناپولی وارد مذاکره نشدیم ولی تماس در این خصوص برقرار شد.


روز گذشته اخباری درخصوص احتمال جدایی آزمون از زنیت در رسانه ها منتشر شد ولی هنوز آینده این مهاجم ایرانی مشخص نیست. باید دید سردار در نهایت چه مقصدی را برای ادامه فوتبالش انتخاب می کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.