کد خبر : 1769638 | 31 تیر 1400 ساعت 22:16 | 10,207 بازدید | 1 دیدگاه

"زلاتان به من بسیار کمک کرده"

پیولی: زلاتان و کیائر میلان را تغییر دادند

استفانو پیولی، سرمربی میلان، می گوید که او برای حمایت از جنبش Black Lives Matter زانو خواهد زد.

به گزارش "ورزش سه"، در طول مسابقات یورو 2020 جنجال زیادی در رابطه با زانو زدن بازیکنان در اعتراض به نژادپرستی و تبعیض نژادی و حمایت از برابری به وجود آمد و تنها پنج بازیکن تیم ملی ایتالیا قبل از آغاز بازی این تیم برابر ولز زانو زدند.

کمی بعد فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد که آتزوری در پیش از بازی برابر بلژیک از روی احترام به حریف زانو خواهد زد اما از جنبش BLM پشتیبانی نخواهد کرد.

روسونری تمرینات پیش فصل خود را در میلانلو آغاز کرده و در فصل پیش رو برای اولین بار در هفت سال گذشته در چمپیونزلیگ بازی خواهد کرد. سرمربی میلان گفته که موافق زانو زدن است و زانو خواهد زد.

 

 

پیولی در آخرین مصاحبه خود با Il Fatto Quotidiano گفت: " ما نباید خودمان را محدود کنیم، اما فصل سختی پیش رو خواهد بود چرا که هفت تیم برای چهار رده بالای جدول خواهند جنگید.

به طرز عجیبی جرقه بین ما در جلسات زوم در همان قرنطینه اول زده شد. ما برای شناختن هم وقت گذاشتیم و در مورد زندگی خود صحبت کردیم. نه فقط در مورد فوتبال. این بود که این گروه متولد شد.

گروه بسیار مهم است، ایتالیا یورو را برد زیرا می توانستید روحیه تیمی را در چشمان آنها ببینید. شما با تاکتیک برنده نمی شوید، بلکه با ارجح قرار دادن گروه بر خودتان است که برنده می شوید.

ابراهیموویچ به من بسیار کمک کرده، او در هر کاری نمونه است. او بهترین ها را از خودش و دیگران طلب می کند. زلاتان و سیمون کیائر تیم را تغییر داده اند، نه فقط از نظر فنی بلکه به ویژه از نظر اخلاقی.

 

 

روسونری اعلام کرده که ایوان گازیدیس، مدیرعامل باشگاه، به سرطان گلو مبتلا شده است و پیولی می گوید همه در میلان او را حمایت می کنند

 

سرمربی روسونری افزود: "قدرت او قدرت ماست، ما به اینکه عضوی از خانواده او هستیم افتخار می کنیم. او بهبود خواهد یافت و ما مشتاقانه منتظریم که او را دوباره در کنار خود داشته باشیم."

 

 

 

 

دیدگاهها