کد خبر: 1772705/34 زمان: 14:25   1400/05/15 بازدید: 6,061

درخواست ویژه سهیل مهدی از رسانه ها

سهیل مهدی – مسئول کمیته مسابقات از رسانه ها خواست بعد از پایان بازی ها و پیش از شروع کنفرانس خبری با اعضای دو تیم مصاحبه نکنند.

به گزارش "ورزش سه"، او می گوید بعد از پایان بازی چه تیم بازنده و چه تیم برنده در هیجانات ناشی از نتیجه بازی بسر می برد و این وقت مناسبی برای مصاحبه نیست و باید اجازه دهند تیم ها به رختکن بروند و در کنفرانس خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشند.

 

سهیل مهدی در این باره گفت: این کار صد در صد برخلاف دستورالعمل‌های ما و قوانین است. ما همیشه درخواست می‌کنیم که این کار را انجام ندهند اما بعد که با افراد برخورد قهری و اعمال جریمه صورت می‌گیرد، چالش‌های رسانه‌ای آغاز می‌شوند. باید اجازه بدهیم تیم به رختکن برود و آرامش خودش را پیدا کند. فرقی هم نمی‌کند در حالت شادی باشند یا ناراحتی، حتی تیمی هم که خوشحال و در هیجانات ناشی از برد است ممکن است صحبتی کند که تیم مقابل ناراحت شود. بنابراین خواهشم این است که هم عزیزان رسانه و هم اعضای تیم‌ها رعایت و به ما کمک کنند. از این فصل که فقط یک بازی فینال جام حذفی باقی مانده اما مسلما از سال آینده در این موارد برخورد مستقیم و کنترل‌های بیشتری خواهیم داشت.

 

مسئول برگزاری مسابقات ادامه داد: ولی قبل از اینکه به کنترل برسیم، انتظار داریم خود عزیزان بنا به شان و شخصیتی که دارند به ما کمک کنند. اگر هم فردی فراموش کند یا نخواهد کمک کند مسلما با او برخورد می‌کنیم. فرقی هم نمی‌کند و این موضوع دو طرفه است. بنا بر موضوع بررسی می‌کنیم که آن اتفاق کجا، در چه زمان و چه شرایطی بوده و بعد با مقصر برخورد می‌کنیم. اشاره ما به سمت گروه خاصی نیست. باید ببینیم اتفاقی که خارج از دستورالعمل‌های ما است چگونه بوده و متناسب که آن با فرد مقصر برخورد مناسب صورت می‌گیرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.