کد خبر: 1774613/34 زمان: 10:50   1400/05/27 بازدید: 22,379

نهایی شد؛ لیگ برتر از اواخر مهر ماه 

اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی و سهیل مهدی، رییس کمیته مسابقات در تازه ترین نشستی که با هم داشتند بر سر شروع فصل جدید بازی های لیگ برتر با هم به توافق رسیدند. 

به گزارش "ورزش سه"، مجتبی خورشیدی – سرپرست تیم ملی در مصاحبه ای که در این باره با سایت فدراسیون فوتبال داشت، گفت:« در این جلسه به بررسی برنامه های لیگ فوتبال در فصل آتی پرداختیم. باتوجه به اینکه مسابقات تیم ملی و بازی‌های فیفا دی را پیش رو داشته، این جلسه برگزار شد تا به بررسی نحوه برگزاری رقابت‌های لیگ بپردازیم که خوشبختانه توافقات خوبی در این زمینه صورت گرفت تا هم باشگاه‌ها و هم تیم ملی متضرر نشوند.»

 

بر اساس خبرهای رسیده از راهروی فدراسیون فوتبال فصل جدید بازی های لیگ برتر بعد از بازی های تیم ملی در مهر ماه آغاز خواهد شد. بر این اساس تیم ملی برای آماده سازی خود به منظور بازی های شهریور و مهر هیچ دغدغه ای نخواهد داشت. بر اساس برنامه تعیین شده از سوی فیفا تیم ملی در شهریور در روزهای 11 و 16 به مصاف سوریه و عراق می رود و در روزهای 15 و 20 مهر هم با امارات و کره جنوبی مسابقه خواهد داد. پیش از این گفته می شد بازی های لیگ برتر در روزهای دوم و سوم مهر آغاز می شود و لیگ برتر بعد از یکی دو هفته برگزاری به بهانه بازی های تیم ملی تعطیل خواهد شد. اما بر اساس توافق بعمل آمده سازمان لیگ بعد از بازی با کره جنوبی که 20 مهر برگزار می شود برای شروع فصل جدید لیگ برتر استارت خواهد زد. پیش بینی می شود فصل جدید بازی های لیگ برتر از اواخر مهر آغاز شود چرا که بلافاصله بعد از پایان بازی تیم ملی سازمان لیگ نمی تواند بازی های لیگ برتر را از سر گیرد چرا که بازیکنان تیم ملی به خاطر فشار دو بازی در روزهای 15 و 20 مهر باید چند روزی استراحت کنند. 

 

طبیعتا در فصل جدید بازی های لیگ برتر فشردگی بیشتری خواهد داشت به این خاطر که فدراسیون فوتبال به خاطر جام جهانی باید تقویم مسابقات لیگ برتر را به حالت قبلی برگرداند و نهایتا خرداد ماه بازی های لیگ برتر را به پایان برساند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.