کد خبر: 1779708/1 زمان: 08:10   1400/06/23 بازدید: 6,056

امکانات ما با برزیل و اسپانیا متفاوت است

ناظم‌الشریعه: طیبی را تحت فشار نمی‌گذاریم

سرمربی تیم ملی فوتسال معتقد است دیدار با صربستان، یکی از مهمترین دیدارهای تیم ملی در جام جهانی است.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، محمد ناظم‌الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در خصوص شرایط این تیم در آستانه آغاز جام جهانی فوتسال گفت: ما هجدهم به لیتوانی رسیدیم و تاکنون ۶ جلسه تمرینی داشتیم و روز به روز بهتر می‌شویم. در حال نزدیک شدن به شرایط مسابقه هستیم. تمرکز بازیکنان ما روی بازی با صربستان است و این دیدار به دو دلیل برای ما اهمیت زیادی دارد.

 

وی ادامه داد: نخستین بازی هر تیمی در جام جهانی، مهم‌ترین بازی آن تیم است و دومین دلیل اهمیت بازی با صربستان این است که این تیم از قوی‌ترین تیم‌های این دوره است و محک خوبی برای ما است.

 

او درخصوص رقابت با آمریکا و آرژانتین نیز اظهار کرد: آرژانتین سبک جدیدی را در فوتسال آمریکای جنوبب ایجاد کرده که توانست با سبکی دفاعی و مستحکم نتیجه بگیرد و به عنوان مدافع قهرمانی پا به این دوره بگذارد. آنالیز آمریکا هم نشان داده که این تیم، تیمی چند ملیتی است و ما در این گروه با ۳ سبک متفاوت بازی داریم. ما ایران هستیم و تیم قدرتمندی داریم اما باید قبول کنیم امکانات ما نسبت به برزیل و اسپانیا و روسیه متفاوت است اما می‌خواهیم بهترین عملکردمان را رقم بزنیم.

 

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره شرایط مصدومیت طیبی و اسماعیل‌پور گفت: طیبی ۲ روزی است که تمرینات انفرادی را شروع کرده و ما هم نمی‌خواهیم با تحت فشار گذاشتن او، آینده فوتسالی‌اش را هراب کنیم اما پیش‌بینی من این است که اگر به دور بعد برسیم، می‌توانیم ازطیبی استفاده کنیم. اسماعیل‌پور از ناحیه مچ پا مصدوم است و در گرم مردن فردا وضعیتش مشخص می‌شود اما فکر نمی‌کنم به بازی با صربستان برسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.