کد خبر: 1780285/59 زمان: 22:47   1400/06/25 بازدید: 32,613

بارسلونا رسما تایید کرد

ضرر 481 میلیون یورویی بارسا در فصل 21-2020

اعضای هیئت مدیره باشگاه بارسلونا اعلام کردند که این باشگاه در فصل 21 – 2020 ضرر 481 میلیون یورویی را متحمل شده است.

به گزارش "ورزش سه"، جلسه هیئت مدیره بارسلونا پنج شنبه غروب برگزار شد و این باشگاه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که مبلغ 481 میلیون یورو را در فصل 21-2020 از دست داده است. آنها همچنین اعلام کردند که بودجه مدنظر هئیت مدیره برای فصل 22-2021 مبلغ 765 میلیون یورو است. این بودجه باید در اجلاس نمایندگان که حدود یک ماه دیگر برگزار خواهد شد بررسی شود. 
نکته قابل توجه درباره خروجی این جلسه و بیانیه منتشر شده از سوی باشگاه این است که هیچ اشاره‌ای به شرایط ورزشی تیم پس از شکست برابر بایرن و همچنین موقعیت احتمالی و آینده رونالد کومان، سرمربی بارسا، در آن نشده است. 

 


اعضای هیئت مدیره همچنین به این موضوع اشاره کردند که کمتر از یک ماه دیگر آزمون راستی آزمایی در باشگاه انجام خواهد شد تا میزان مسئولیت جوزپ ماریا بارتومئو، مدیریت سابق، در در شرایط اقتصادی پیش آمده و همچنین رسوایی بارساگیت مشخص شود. 
در این بیانیه همچنین آمده که هیئت مدیره باشگاه خواهان انجام اصلاحات قانونی برای فعال کردن الکترونیکی نام نویسی اعضا و همچنین کاهش مدت زمان حکم رسمی مدیران به پنج سال است.
پیش از این برخی منابع مدعی شده بودند که شرایط و احتمال اخراج رونالد کومان نیز در جلسه امروز بررسی شده است. این مربی هلندی سه شنبه شب به همراه تیمش با نتیجه 0-3 در نوکمپ برابر بایرن مونیخ شکست خورد و به نظر می‌رسد که آینده‌اش روی نیمکت بارسلونا در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.