کد خبر: 1780802/52 زمان: 20:56   1400/06/28 بازدید: 25,363

واکنش سولسشر به مهار پنالتی نجات‌بخش داوید دخیا

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، بعد از پیروزی ارزشمند تیمش مقابل وستهام از داوید دخیا تمجید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، قابل پیش بینی بود که منچستر یونایتد امروز کار دشواری برابر وستهام پیش رو داشته باشد.‌ همین اتفاق نیز رخ داد اما نهایتا شیاطین سرخ در یک بازی پر حادثه و دراماتیک با نتیجه 2-1 به پیروزی دست یافتند تا سه امتیاز بسیار مهم را کسب کرده باشند.

 

اما به طور قطع داوید دخیا مهمترین نقش را در این پیروزی منچستریونایتد ایفا کرد. جایی که در ثانیه‌های پایانی بعد از خطای هند لوک شاو یک پنالتی برای وستهام اعلام شد. اما در این بین دیوید مویس، سرمربی وستهام، دست به یک اقدام جالب و البته عجیب زد و مارک نوبل را به زمین فرستاد تا پنالتی را بزند اما این بازیکن فرصت را از دست داد تا تیم لندنی شکست بسیار تلخی را تجربه کند.

 

 

 

 

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، بعد از پیروزی دلچسب تیمش مقابل وستهام گفت: "ما از این برد بسیار خوشحال هستیم و فکر می‌کنم که مستحق آن بودیم. ما فوتبال بسیار خوبی بازی کردیم، موقعیت های خوبی روی دروازه حریف به وجود آوردیم و روی آنها فشار ایجاد کردیم تا اشتباهات زیادی انجام دهند."

 

مهار پنالتی داوید دخیا: "من به داوید اعتماد کامل دارم و پیش از این نیز دیده‌ام که او پنالتی مهار کند. فصل پیش مقابل کریستال پالاس این کار را انجام داد که تنها پایش کمی از خط فاصله داشت. از طرفی هم دیده بودم که مارک نوبل پنالتی های زیادی را به ثمر می رساند. بازگشت به خانه تنها با یک امتیاز ناراحت کننده بود اما خوشبختانه داوید فرم خوب خود را به نمایش گذاشت. ما مستحق این سه امتیاز بودیم و امیدوارم که این برد در پایان تفاوت را رقم بزند."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.