کد خبر: 1780866/30 زمان: 01:30   1400/06/29 بازدید: 17,781

والنسیا 1-2 رئال: طلسم بالاخره شکست

رئال مادرید در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه 2-1 والنسیا را شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، رئالی ها که در سه فصل اخیر نتوانسته بودند در مستایا به پیروزی برسند، امشب هم فاصله چندانی با شکست نداشتند اما در نهایت با گل های دقایق پایانی وینیسیوس جونیور و کریم بنزما، توانستند به سه امتیاز شیرین این دیدار دست پیدا کنند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 11 بود که فده والورده می ‌توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند اما واکنش خوب مامارداشویلی، دروازه والنسیا را بسته نگه داشت.

سه دقیقه بعد نوبت ادن هازارد بود که تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفت اما حضور به موقع آلدرته، مانع گلزنی او شد.

 

 

در ادامه بازی متعادل تر شد تا اینکه در دقیقه 32، مامارداشیلی بار دیگر مجبور به واکنش شد و این بار مانع از گلزنی کاسمیرو شد تا بازی بدون گل دنبال شود.

در دقایق پایانی نیمه اول، بازیکنان میزبان پیش کشیدند و در دقیقه 43، چیزی نمانده بود که والنسیا پیش بیفتد اما ضربه سر گابریل پائولیستا روی ارسال دنیل واس را کورتوا با عکس العملی به موقع دفع کرد تا این نیمه در نهایت بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم را والنسیا بهتر آغاز کرد و در دقیقه 47، دورو صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او را کورتوا دفع کرد.

چهار دقیقه بعد، روی حرکت خوب موسی، این گونسالو گدس بود که صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد ضربه او هم راهی به چهارچوب دروازه رئال پیدا نکرد.

برتری بازیکنان میزبان ادامه پیدا کرد و بعد از هدر دادن یکی دو موقعیت خوب دیگر، سرانجام والنسیا در دقیقه 66 به گل رسید. روی یک ارسال بلند به محوطه جریمه رئال بود که توپ بعد از برخورد به لوکاس واسکز مقابل هوگو دورو قرار گرفت و او هم با یک شوت محکم، توپ را به گوشه دروازه کورتوا فرستاد.

 

 

بنزما خیلی زود می توانست کار را به تساوی بکشد اما واکنش به موقع مامارداشویلی مانع گلزنی رئال در دقیقه 69 شد.

هر چه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم، فشار حملات رئال بیشتر و بیشتر می شد تا اینکه در دقیقه 86 این تیم به گل تساوی رسید. روی یک حرکت تیمی بود که وینیسیوس با پاس بنزما صاحب موقعیت شد و ضربه محکم او بعد از برخورد به فولکیه تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد.

 

 

تنها دو دقیقه بعد، بنزما گل برتری را برای رئال به ثمر رساند. این بار وینیسیوس در نقش گلساز ظاهر شد و ارسال او را بنزما با ضربه سر تبدیل به گل کرد.

 

 

تلاش بازیکنان میزبان برای رسیدن به گل تساوی در ثانیه های پایانی ثمری نداشت و بازی با برتری 2-1 رئال به پایان رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.