کد خبر: 1781479/42 زمان: 01:05   1400/07/01 بازدید: 10,921

پیولی: نمی‌توانیم عصبانی باشیم

استفانو پیولی، سرمربی میلان امیدوار است با بازگشت هواداران عملکرد میلان در فصل جاری پیشرفت کند.

به گزارش "ورزش سه"، روسونری بعد از قبول تساوی هفته گذشته مقابل یوونتوس، امشب با درخشش در نیمه دوم و به ثمر رساندن دو گل موفق به غلبه بر ونزیا شد. استفانو پیولی، سرمربی ایتالیایی و باتجربه میلان در پایان این دیدار تاکید کرد کارهای فصل گذشته روسونری و پیشرفت آنها این فصل در حال نتیجه دادن است.

 

استفانو پیولی گفت: "خروج از بن بست در جریان بازی بسیار مهم بود و بعد از گل اول حریف دیگر نمی توانست فقط به دفاع کردن فکر کند. اما ما نمی توانیم عصبانی باشیم. ما در نیمه اول از کیفیت و دقت کافی برخوردار نبودیم، اما با انرژی و اراده کافی در نیمه دوم راه حل گلزنیی را پیدا کردیم. من می دانستم کارهایی که فصل گذشته انجام داده بودیم در این فصل نتیجه می دهد، زیرا پیشرفت یک فرایند است و دیر یا زود بازیکنان به این سطح می رسند.

 

 

ما در فصل گذشته در بازی های زیادی هم پیروز شدیم، اما به نظر من حالا ما در فصل جاری بالغ تر شده ایم و همچنین فصل گذشته هواداران در استادیوم نبودند که حالا از وجود آنها بهره می بریم.

 

هدف ما بهبود رکورد خانگی تیم نسبت به فصل گذشته است و من فکر می کنم با کمک هواداران در استادیوم سن سیرو می توانیم این کار را انجام دهیم.  ما فکر می کردیم در نیمه اول با حضور دو بازیکن بازی ساز می توانیم بین خطوط حریف نفوذ کنیم، اما اصلا موفق به انجام این کار نشدیم.

 

زمان بازگشت زلاتان و اولیویه ژیرو؟ همه ما امیدواریم این دو بازیکن را به آنها را در اختیار داشته باشیم. همه ما می دانیم که آنها می توانند از نظر کیفیت، استعداد و رهبری کیفیت زیادی را برای تیم به ارمغان بیاورند. امیدواریم شنبه ژیرو و زلاتان را در اختیار داشته باشیم و خواهیم دید چه اتفاقاتی در ادامه رخ خواهد داد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.