کد خبر: 1781500/34 زمان: 09:55   1400/07/01 بازدید: 3,822

تیم ملی فوتبال بانوان و بازی با 3 سیستم

تیم ملی فوتبال بانوان ایران در اولین مسابقه در برابر بنگلادش ارایه گر بازی خوبی بود و با 5 گل پیروزی خود را در این بازی جشن گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، حالا اگر ایران در برابر اردن پیروز شود به دور نهایی بازی های جام ملت ها صعود خواهد کرد. این مسابقات با حضور 8 تیم برگزار می شود و در صورت صعود ایران تجربیات خوبی به دست خواهد آورد چرا که در مرحله نهایی تیم هایی چون کره جنوبی – ژاپن – استرالیا – چین و ... حضور دارند و بازی در برابر این تیم ها تجربه بازی های بین المللی شاگردان مریم ایراندوست را دو چندان خواهد کرد و در آینده برای موفقیت های بعدی به کمک تیم ملی فوتبال بانوان ایران خواهد آمد.

 

با توجه به اینکه اردن هم با 5 گل بنگلادش را شکست داد و در رنکینگ فیفا جایگاه بهتری به نسبت ایران دارد در صورت اینکه نتیجه بازی ایران – اردن مساوی شود بر اساس قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا اردن به مرحله نهایی جام ملت ها صعود خواهد کرد.

 

و اما بد نیست بدانید تیم ملی فوتبال بانوان ایران با مربیگری مریم ایراندوست در برابر بنگلادش با سیستم  1-3-2-4 بازی کرد. شیوه ای که قابلیت تغییر در جریان بازی دارد و سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران هم در توضیح این سیستم و در گوشه تخته بدان اشاره کرد. 4-2-4 و 2-4-4. نکته جالب توجه در مورد بازی تیم ملی بانوان در برابر بنگلادش استفاده خوب از ضربات ایستگاهی بود که دو گل را به صورت مستقیم و یک گل را به صورت غیر مستقیم موجب شد.

 

تیم ملی فوتبال بانوان ایران با نمایشی که در برابر بنگلادش داشت نشان داد شایسته ارایه بازی خوب در برابر اردن و در نهایت شکست این تیم است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.