کد خبر: 1785258/34 زمان: 20:08   1400/07/20 بازدید: 15,849

عزت‌اللهی، بهترین بازیکن ایران و کره جنوبی

سعید عزت الهی هافبک دفاعی تیم ملی در بازی با کره جنوبی طبق بررسی آماری از سوی سایت یازده نت به عنوان بهترین بازیکن دیدار ایران – کره جنوبی انتخاب شد. 

به گزارش "ورزش سه"، سعید عزت الهی در کنار احمد نورالهی روز سختی را در برابر کره جنوبی پشت سر گذاشتند به این خاطر که حریف به منظور برد و صدرنشینی تیم ملی فوتبال ایران را از همان دقیقه یک پرس کرد و این فشار زیادی را روی خط دفاعی و دو هافبک تدافعی تیم ملی وارد کرد. با این حال سعید عزت الهی 57 بار توپ را پاس داد که پاس های او با دقت 86 درصدی به ثبت رسیده است. نکته ای که او را از دیگر بازیکنان تیم ملی در این بازی در فاز دفاعی متمایز کرد این بود که 8 بار قطع توپ داشت و این قطع توپ ها منجر شد که حمله حریف شکل نگیرد. 5 تکل موفق هم در کارنامه سعید عزت الهی در این بازی به ثبت رسید و در نهایت با دریافت نمره 8.4 به عنوان بهترین بازیکن تیم ملی در بازی با کره جنوبی انتخاب شد. 

 

 

 

 

در یک صحنه سعید عزت الهی پیشروی خوبی به سمت دروازه کره جنوبی داشت و با یک شوت از راه دور دروازه کره جنوبی را نشانه گرفت که از بخت بد او توپ به تیرک دروازه برخورد کرد. اگر این توپ او تبدیل به گل می شد بازی خوب سعید عزت الهی در دیدار با کره جنوبی تکمیل می شد. 

 

 

 

 

سعید عزت الهی در کنار احمد نورالهی علاوه بر اینکه در دفاع تیمی خیلی از حملات کره را در جلوی خط دفاعی برهم ریختند در بازیسازی هم پر تلاش بودند. در این بازی تلاش سعید نمود بیشتری داشت و باید گفت با این نمایش جای خود را در ترکیب تیم ملی تثبیت کرده است و قطعا اسکوچیچ به او در ترکیب تیم ملی دست نخواهد زد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.