کد خبر: 1785280/42 زمان: 21:20   1400/07/20 بازدید: 20,541

چرا انتقال اسطوره بایرن مونیخ به اینتر منتفی شد؟

باستین شواین اشتایگر، اسطوره باشگاه بایرن مونیخ فاش کرد در آستانه انتقال به اینتر قرار داشته است.

به گزارش "ورزش سه"، باستین شواین اشتایگر یکی از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ باشگاه بایرن مونیخ محسوب می شود و در لباس این تیم موفق به فتح 18 جام شده است. البته اگر این بازیکن در اواخر دوران ورزشی خود در تصمیمی غیرمنتظره راهی منچستریونایتد و لیگ برتر انگلیس نمی شد، احتمالا این رقم بیشتر هم شده و شواین اشتایگر می توانست تا چند سال دیگر هم لباس تیم بایرن مونیخ را به تن کند.

 

 

اما حالا این هافبک جنگنده و انرژیک سابق تیم ملی آلمان در مصاحبه ای مدعی شد در سال 2008 باشگاه بایرن مونیخ نامش را در فهرست فروش قرار داده و حتی جانشین هم برای این بازیکن تعیین کرده، اما در نهایت شرایط به شکلی رقم خورد که باستین شواین اشتایگر به مدت هفت سال دیگر و تا سال 2015 هم در این تیم باقی بماند.

 

باستین شواین اشتایگر گفت: "انتقال من به باشگاه اینتر در آستانه قطعی شدن بود. در تابستان سال 2008 بود که من چمدان خود را برای سفر به شهر میلان بسته و آماده رفتن و شروع زندگی در این شهر بودم. یورگن کلینزمن، سرمربی وقت باشگاه بایرن مونیخ و مدیران این تیم خواهان جذب بازیکن دیگری به نام الکساندر هلب بودند و قرار بود این بازیکن جانشین من در ترکیب تیم شود. اما او در نهایت از آرسنال راهی بارسلونا شد و با منتفی شدن انتقالم به اینتر، برای چند سال در باشگاه بایرن مونیخ باقی ماندم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.