کد خبر: 1786810/4 زمان: 19:38   1400/07/28 بازدید: 5,672

هدف بزرگ گل گهر تا پایان مسیر ادامه دارد

فروزان: تراکتور نه؛ مقابل همه تیم‌ها انگیزه دارم

دروازه‌بان تازه وارد گل گهر سیرجان در اولین حضورش در جمع شاگردان امیر قلعه نویی موفق شد یک دیدار حیثیتی را به سود خود خاتمه دهد.

به گزارش "ورزش سه"، محسن فروزان که از بالاترین انگیزه برای دیدار مقابل تراکتور برخوردار بود، یک شب به یادماندنی را برابر این حریف به پایان رساند و تیمش با نتیجه جالب توجه 4-1 تراکتور را از پیش رو برداشت. تراکتور در شرایطی که بازی را خوب شروع کرده بود و یک موقعیت ایده آل هم برای گلزنی داشت، این محسن فروزان بود که خیال امیر قلعه نویی را راحت کرد و با مهار این فرصت، شرایط را برای آتش‌‍بازی آبی‌پوشان سیرجانی فراهم کرد. او که با توجه به اتفاقات گذشته‌اش با تراکتور از انگیزه زیادی برای این جدال برخوردار بود، به خوبی توانست از این فرصت تقابل سود برده و یک برد خاطره انگیز را برای خود شکل دهد.

 

فروزان درباره این برد در پایان بازی می‌گوید: قطعا انتظار یک بازی زیبا از سوی دو تیم را داشتیم و خوشبختانه همینطور هم پیش رفت. ما برای شروع لیگ لحظه شماری می‌کردیم و برنامه تمرینی و آماده سازی خوبی را دنبال کردیم و نتیجه آن را هم امروز دیدیم.

 

وی درباره تقابل با تراکتور می‌گوید: من الان پیراهن گل گهر را بر تن دارم. برای موفقیت تیمم تمام تلاشم را می‌کنم. امیدوارم بتوانم در وهله اول انتظار کادرفنی و هواداران را برآورده کنم. بازی خوبی بود و خوشحالم در این بازی توانستیم با چهار گل به برد برسیم و پیروزی در این بازی هدفی بود که دنبال می‌کردیم. برابر تمام حریفان انگیزه دارم و این موضوع در تمامی بازیکنان ما وجود دارد و باید به بهترین شکل کار را دنبال کنیم تا به نتیجه خوبی در پایان برسیم. این تازه اول راه و مسیر ماست و کار سختی پیش رو قرار دارد.

 

دروازه‌بان گل گهر درباره پنالتی لحظه پایانی حریف نیز می‌گوید: مسلما هیچ دروازه‌بانی دوست ندارد دروازه‌اش باز شود. اما چیزی که مهمتر است برد ما در این بازی است. باید دقت بیشتری داشته باشیم. مسلما در تمامی بازی‌ها فاصله گل ما با رقبا این تعداد نخواهد بود و نباید در لحظه پایانی کار از دست مان در برود. 

 

فروزان که فصل گذشته نقش پررنگی در قهرمانی فولاد در ضربات پنالتی مقابل سپاهان و استقلال داشت، درباره دریافت گل از عباسزاده در پنالتی گفت: به دنبال گرفتن این پنالتی بودم. اما واقعا ضربه خوبی زد و علیرغم تشخیص مسیر توپ، نتوانستم آن را مهار کنم. این بازی تمام شده و ما اکنون تمام تمرکزمان را روی بازی‌های بعدی قرار خواهیم داد.

 

گلر سیرجانی‌ها درباره تقابل با محمدرضا اخباری و مهار موقعیت‌های تیمش گفت: باید این روند نتیجه گیری را ادامه دهیم. هدف بزرگی را در این فصل دنبال می‌کنیم. خوشحالم که به اولین برد رسیدیم و مسلما کار سختی هم در ادامه خواهیم داشت اما چیزی که مهم است تفکر برد در هر بازی است و ما باید به بهترین شکل کار را دنبال کنیم تا به هدف نزدیک‌تر شویم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.