کد خبر: 1787705/1 زمان: 10:59   1400/08/03 بازدید: 2,141

اسدی: تمام تلاش‌مان این است که با کاپ برگردیم

ملی‌پوش بسکتبال کشورمان می‌گوید: تیم قدرتمند اندونزی و لبنان در مسابقات کاپ آسیا شرکت کرده‌اند اما تمام تلاشمان را می‌کنیم که با کاپ برگردیم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، ناهیده اسدی با بیان شرایط اردویی خوب گفت: بازیکنان روز به روز از لحاظ تکنیکی و تاکتیکی روند رو به رشدی دارند. اردوی اخیر هم از لحاظ سطح کیفی خیلی بالا بود و از لحاظ تاکتیکی خیلی موارد را به ما یاد داد.
 

وی افزود: در مسابقات کاپ آسیا تیم های قدرتمندی مثل اندونزی و لبنان شرکت کرده‌اند و امیدوارم بهترین نتیجه را بگیریم. تمام تلاش‌مان این است که با کاپ برگردیم و قطعا مسابقات تدارکاتی ترکیه هم در نحوه انجام بازی‌های‌مان خیلی تاثیرگذار خواهد بود. 

 

ملی‌پوش بسکتبال کشورمان با اشاره به رقابت با حریفان سرسختی مثل لبنان و سوریه در کاپ آسیا اظهار داشت: لبنان و سوریه حریفان سرسختی هستند، اما ما سرسخت تر از آنها هستیم و قطعا به نتیجه مطلوبی که در شان تیم ملی است خواهیم رسید و اگر به مرحله بعدی مسابقات صعود کنیم اندونزی رقیب خیلی سختی برای ماست، اما ما با توجه به مواردی که کادر فنی به ما گفته و یاد داده است قطعا موفق خواهیم بود. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم برای کشور و دختران افتخار آفرینی کنیم تا راه نسل بعدی بازتر شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.