کد خبر: 1788323/58 زمان: 21:31   1400/08/05 بازدید: 37,856

یک امتیاز از 18 امتیاز ممکن؛

خوزستان در وضعیت قرمز قرار گرفت

نمایندگان لیگ برتری استان خوزستان شروعی ناامید کننده در لیگ بیست و یکم داشته اند.

به گزارش ورزش سه، هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری دو دیدار به پایان رسید که در یکی از آنها، فولاد خوزستان با سه گل مغلوب میزبان خود آلومینیوم اراک شد. شاگردان ویسی که هفته اول را با شکست خانگی مقابل پرسپولیس به پایان رسانده بودند، امشب هم شکستی دیگر را متحمل شدند تا بدون امتیاز به قعر جدول رده بندی تکیه بزنند.

 

همسایه فولاد در قعر، صنعت نفت آبادان یکی دیگر از نمایندگان فوتبال خوزستان در لیگ بیست و یکم است. این تیم هم هر دو بازی نخست خود در فصل جدید را با باخت پشت سر گذاشته است. شاگردان منصوریان در هفته اول از ذوب آهن شکست خوردند و در هفته دوم با سه گل مغلوب تراکتور شدند.

 

فوتبال خوزستان که با سه نماینده، بیشترین تیم را در لیگ برتر دارد تا این لحظه تنها توانسته از 18 امتیاز ممکن یک امتیاز را کسب کند. نفت مسجد سلیمان، سومین نماینده این استان در لیگ بیست و یکم هم که با مشکلات بزرگی دست و پنجره نرم می کند، فصل را با تساوی بدون گل مقابل پیکان شروع کرد اما در هفته دوم با سه گل از سپاهان شکست خورد.

 

وجه تمایز نمایندگان فوتبال خوزستان در هفته دوم، نتایج مشابه آنها بود. فولاد، صنعت نفت و نفت مسجد سلیمان هر سه با نتیجه سه بر صفر مغلوب حریفان خود شدند تا هفته فوتبالی تلخی را در جنوب کشور رقم بزنند؛ همان گونه که گفته شد، این سه تیم در 6 بازی 5 شکست متحمل و از 18 امتیاز ممکن موفق به کسب تنها یک امتیاز شده اند؛ امتیازی که شاگردان کمالوند در هفته اول مقابل پیکان گرفتند، تنها سهم فوتبال خوزستان از لیگ برتر تا این لحظه است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.