کد خبر : 1791348 | 19 آبان 1400 ساعت 18:52 | 24.3K بازدید | 9 دیدگاه

یک امتیاز در آزادی نتیجه خوبی است؛

زاهدی: قرار نیست پرسپولیس همیشه ببازد

مدافع گل‌گهر معتقد است یک امتیاز خارج از خانه مقابل پرسپولیس شرایط روحی خوبی برای آنها رقم می‌زند.

به گزارش "ورزش سه"، مسیح زاهدی با اشاره به شرایط گل‌گهر اظهار کرد: اینکه در چهار بازی نباختیم و بنابر عقیده کارشناسان  بهتر از حریفان کار کردیم، اتفاق خوبی است. با اینکه در دو بازی گذشته بدشانسی آوردیم و دو مساوی داشتیم، اما به نظرم هماهنگ‌تر شدیم و از نساجی و پرسپولیس بهتر کار کردیم و مالک بازی بودیم.

 

او درباره تساوی اخیرشان مقابل پرسپولیس گفت: درست است که گرفتن یک امتیاز از پرسپولیس در ورزشگاه آزادی نتیجه خوبی است و موجب بالا رفتن روحیه تیم ما شده، اما واقعا فقط به دنبال سه امتیاز این مسابقه بودیم و امیرخان هم طوری برنامه‌ریزی کرده و تمرین داده بود که برنده این بازی باشیم. تلاش خیلی زیادی هم کردیم ولی به خواسته خودمان نرسیدیم.

 

مدافع گل‌گهر که عملکرد خوبی در چهار بازی اخیرشان داشته، عنوان کرد: درست است که پرسپولیس بازی قبلی خود مقابل آلومینیوم را باخته بود، اما قرار نیست آنها همیشه بازنده باشند. بالاخره پرسپولیس قهرمان ۵ دوره لیگ برتر است، شخصیت بزرگی دارد و سابقه نداشته دو بازی پشت سر هم را ببازد، اما با این حال ما شانس برد را داشتیم و روی یک غافلگیری گل خوردیم.

 

زاهدی یادآور شد: گل‌گهر با امیرخان شخصیت خوبی پیدا کرده و بازیکنان با کیفیتی به تیم آمده‌اند که امیدوار هستیم جایگاه بهتری نسبت به دو سال گذشته برای گل‌گهر کسب کنیم و باعث خوشحالی مردم سیرجان و کرمان شویم. البته ما در خط جلو بدشانسی آوردیم که یونس(شاکری) را برای دو ماه از دست دادیم، اما قطعا کادر فنی این مشکل را برطرف می‌کند تا در گلزنی مشکلی نداشته باشیم و بتوانیم عملکرد خوب تیم را از بازی با صنعت نفت ادامه بدهیم.

دیدگاهها