کد خبر: 1795815/29 زمان: 15:00   1400/09/12 بازدید: 40,678

ادعای ایندیپندنت

قیمت نجومی بارسلونا روی هافبک مورد نظر منچستر

بارسلونا حاضر نیست فرانکی دی یونگ را با رقمی کمتر از 90 میلیون یورو از دست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از نمایش های درخشان فرانکی دی یونگ در ترکیب آژاکس بود که چشم باشگاه‌های بزرگ اروپایی به این ستاره جوان و هلندی دوخته شد اما نهایتاً این بارسلونا بود که گوی سبقت را از رقبای خود از جمله پاری‌سن‌ژرمن ربود و توانست این بازیکن آینده‌دار را به خدمت بگیرد.

 

 

 

 

در حالی که تصور می‌شد فرانکی دی یونگ به یک مهره تاثیرگذار و کلیدی در بارسلونا تبدیل شود اما او هرگز نتوانسته انتظارات را در نوکمپ برآورده کند. اگرچه ستاره هلندی طی مدت زمان حضور خود در بارسا بازیکن ثابت و اصلی بوده اما در ارائه عملکردی مشابه با آن چیزی که در آژاکس به نمایش می‌گذاشت، ناتوان بوده است.

 

 

 

 

شایعاتی اخیرا در مورد قرار گرفتن دی یونگ در فهرست فروش بارسا منتشر شده و حتی گفته می شود منچستریونایتد که از تمدید قرارداد پل پوگبا ناامید است، قصد جذب ستاره هلندی را دارد. طبق ادعای "ایندیپیندنت"، بارسلونا در پاسخ به منچستر، قیمت دی یونگ را 90 میلیون یورو عنوان کرده است.

در صورت پیوستن دی یونگ به یونایتد، او دوباره می تواند با دونی فن دبیک هم تیمی شود. این دو از بزرگترین استعدادهای آژاکس در فصل 19-2018 محسوب می شدند و تیم هلندی را تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز رساندند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.