کد خبر: 1796842/1 زمان: 09:42   1400/09/17 بازدید: 3,072

حمایتی از وزنه‌برداری نشد

برخواه: بسیاری منتظر هستند که تیم زمین بخورد

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان گفت: در شرایط پشتیبانی، وزنه‌برداری وضعیت خوبی نداشت و حمایتی از این رشته انجام نشد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، محمدحسین برخواه در خصوص وضعیت وزنه‌برداران در آستانه اعزام به مسابقات قهرمانی جهان در ازبکستان اظهار داشت: خداراشکر شرایط تیم بد نیست. در چهار وزن 81، 89، 96 و 102 کیلوگرم شانس کسب مدال داریم. در 109 کیلوگرم و فوق سنگین هم شرایط بچه‌ها بد نیست. در فوق سنگین امید داریم یوسفی رکوردی که در لیگ زد را تکرار کند و رکورد رسما به نام او ثبت شود. امیدوارم بچه‌ها خوب کار کنند و به آنچه شایسته است برسند.
 

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان تاکید کرد: در شرایط پشتیبانی، وزنه‌برداری وضعیت خوبی نداشت و حمایتی از این رشته انجام نشد و آقایانی که وظیفه داشتند از این رشته حمایت کنند تا در وضعیت خوبی اعزام شویم، در کار خود کم‌کاری داشتند. بچه‌ها تمام تلاش خود را کردند  تا اردو را در شرایط خوبی پشت سر بگذارند هر کدام از آنها بین 20 تا 30 میلیون برای اردو‌ خودشان هزینه کردند.

 

وی درخصوص همکاری‌های فدراسیون پزشکی- ورزشی در بحث دوپینگ گفت: تست دوپینگ از همه بچه‌ها گرفته شده و خداراشکر مشکلی نبود. در اردوی قبلی و مسابقات لیگ تست دوپینگ گرفته شد. دوشنبه شب نیز قرار بود تست گرفته شود که نیامدند. بین فدراسیون وزنه‌برداری و نادو همکاری دو جانبه وجود دارد.

 

وی در خصوص پیش‌بینی نتیجه وزنه برداری در بخش تیمی یادآوری کرد: امیدوارم زحماتی که کشیده شده به نتیجه برسد. خیلی‌ها منتظر هستند که تیم زمین بخورد ولی واقعیت این است که توکل‌مان به خدا است و ایمان داریم خدا دست‌مان را می‌گیرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.