کد خبر : 1802381 | 14 دی 1400 ساعت 23:25 | 15,762 بازدید | 2 دیدگاه

توخل: تیاگو، بنجانین باتن فوتبال است

توماس توخل، سرمربی آلمانی چلسی از تمدید قرارداد این باشگاه با تیاگو سیلوا ابراز رضایت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، تیاگو سیلوا، مدافع کهنه کار و برزیلی چلسی قرارداد خود را تا پایان فصل آینده تمدید کرده و در واقع حداقل تا سن 38 سالگی در این باشگاه باقی خواهد ماند. توماس توخل از رخ دادن این اتفاق ابراز خوشحالی کرده و همچنین مدعی شد در مورد وضعیت آنتونی رودیگر، مدافع آلمانی تیم خود نگران است. قرارداد این بازیکن با چلسی در ماه ژوئن به پایان می رسد و هنوز توافقی در مورد تمدید صورت نگرفته است.

 

 

توماس توخل گفت: "او بنجامین باتن فوتبال است و باید تیاگو سیلوا را بنجامین تیاگو خطاب کرد. او بازیکنی سرحال از نظر فیزیکی بوده و در رختکن چلسی مهره ای بسیار ارزشمند محسوب می شود و تاثیر فراوانی بر تیم دارد.

 

احتمال جدایی آنتونی رودیگر؟ من نمی توانم آینده را پیش بینی کنم و نمی دانم که آیا مدیر برنامه رودیگر با باشگاه های دیگر صحبت کرده است یا خیر. در حال حاضر در ژانویه قرار داریم و او هنوز قرارداد خود را تمدید نکرده، اما آنطور که من متوجه شدم، مذاکرات برای تمدید ادامه دارد. فکر می‌کنم رودیگر از خواسته‌های من آگاه است و من از همکاری با او ابراز خوشحالی می‌کنم. سطح بازی او هنوز فوق‌العاده بوده و هیچ شکی وجود ندارد که این وضعیت نگران‌کننده است. باشگاه با تمام توان برای حفظ آنتونی رودیگر تلاش می کند و مذاکرات بی طرفین همچنان ادامه دارد."

دیدگاهها