کد خبر: 1803881/29 زمان: 15:21   1400/10/22 بازدید: 26,765

تبعید خرید تابستانی بارسلونا به تیم جوانان!

نام یوسف دمیر بازیکن اتریشی از فهرست تیم اول بارسا خارج شد و او تا مشخص شدن تکلیف جدایی اش، به تیم جوانان منتقل خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، یوسف دمیر 18 ساله، یکی از بازیکنان خوب بارسا در ابتدای فصل به حساب می‌آمد و مدیران این تیم باور داشتند که با جذب او جواهری را به دست آوردند اما به نظر می‌رسد که شرایط مطابق میل هیچ یک از طرفین پیش نرفته است.

 

 

 

 

یکی از گزینه‌هایی که در انتقال قرضی این بازیکن از راپیدوین به بارسا قرار داشت این بود که اگر دمیر 10 بازی برای این تیم انجام دهد، بارسا باید برای خرید او با مبلغ 10 میلیون یورو اقدام کند.

با توجه به شرایط مالی بسیار بد این باشگاه کاتالان، آنها تمایلی برای فعال کردن بند خرید دمیر ندارند چون معتقد هستند که جذب این بازیکن هزینه ای ضروری نیست. دمیر در حال حاضر در لالیگا و لیگ قهرمانان 9 بازی انجام داده اما بارسا قصد ندارد  بار دیگر از او در ترکیب تیمش استفاده کند تا مجبور به پرداخت بند خرید نباشد.

 

 

 

 

طبق ادعای اسپورت، شب گذشته نام یوسف دمیر از فهرست تیم اول بارسا خارج شد و پیراهن شماره 11 او را نیز پس گرفتند. با این اقدام بود که زمینه برای ثبت نام فران تورس فراهم شد. دمیر گزینه جدی جدایی از بارسا در انتقالات ژانویه است و تا زمانی که تکلیفش مشخص نشود، باید با تیم جوانان تمرین کند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.