کد خبر : 1804363 | 24 دی 1400 ساعت 17:05 | 23,656 بازدید | 44 دیدگاه

یامگا تأثیرگذارترین بازیکن نیم فصل (عکس)

کوین یامگا بازیکن فرانسوی استقلال توانست عنوان تأثیرگذارترین بازیکن نیم فصل نخست را از آن خودش کند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در روزی که کاملا از حریفش برتر بود، توانست با 3 گل از سد نفت مسجدسلیمان عبور کند. کوین یامگا مرد نخست آبی ها در این بازی بود و توانست با ارائه عملکرد خوب خودش، زمینه ساز پیروزی پرگل تیم مجیدی شود. او علاوه بر پاس گلی که به حسین زاده داد، با یک ضربه چیپ و به زیبایی دروازه میزبان را باز کرد تا روز خوبش را اینگونه تکمیل کند.

 

یامگا با گلی که وارد دروازه نفت مسجدسلیمان کرد، شمار گل هایش را به عدد 7 رساند. او 4 بار از روی نقطه پنالتی و 3 مرتبه نیز در جریان بازی توانسته است برای استقلال گل بزند. ضمن اینکه این بازیکن فرانسوی یک بار به رودی ژستد و یک مرتبه نیز در دیدار روز گذشته به حسین زاده پاس گل داد تا با 7 گل و 2 پاس گل، تأثیرگذاری اش روی گل های استقلال را به عدد 9 برساند.

 

 

این بازیکن که تابستان امسال از وایله بولد کلاب به استقلال پیوست، در تمامی دیدارهایی که به میدان رفته به صورت کامل و تا دقیقه 90 در زمین حضور داشته و تنها در دیدار برابر شهرخودرو در ثانیه های پایانی از زمین بازی تعویض شد. نکته جالب دیگر اینکه از زمین پیوستن این بازیکن به استقلال، ارزش او در سایت ترانسفر مارکت نیز 200 هزار یورو افزایش پیدا کرده است.

 

پس از یامگا نیز سه بازیکن دیگر با تأثیرگذاری بر روی 8 گل تیمشان، در رتبه دوم مشترک قرار گرفتند. مهدی ترابی در این فصل دروازه مس رفسنجان، ذوب آهن و فجرسپاسی را باز کرد و در نبرد با فولاد، نفت مسجدسلیمان، هوادار، پیکان و تراکتور 5 بار پاس گل داد تا با تأثیرگذاری مستقیم بر روی 8 گل پرسپولیس در جایگاه دوم بایستد.

 

گادوین منشا مهاجم مس رفسنجان هم 8 بار برای این تیم گلزنی کرده و موفق به دادن پاس گلی نشده است. سعید صادقی بازیکن گل گهر سیرجان نیز با به ثمر رساندن 4 گل و دادن 4 پاس گل، به همراه ترابی و منشا در رتبه دوم تأثیرگذارترین بازیکنان نیم فصل قرار دارد.

 

دیدگاهها