کد خبر : 1805137 | 28 دی 1400 ساعت 11:00 | 2,384 بازدید | 0 دیدگاه

باشگاه نفت؛ هنوز نظرمان روی کمالوند است 

در حالی که گفته می شد فراز کمالوند و باشگاه نفت مسجد سیلمان به نقطه پایان همکاری رسیدند مدیر عامل جدید باشگاه نفت مسجد سلیمان می گوید هم چنان روی حفظ این مربی اصرار دارد. 

به گزارش "ورزش سه"، بعد از انتشار قطعی شدن خبر جدایی فراز کمالوند صحبت از حضور محمود فکری مربی سابق این تیم در مسجد سلیمان به میان آمد. مربی ای که پیش تر نفت مسجد سلیمان را از لیگ یک به لیگ برتر رهنمون کرده بود و بعد از جدایی از استقلال هم رهبری این تیم را برعهده گرفت و در نهایت موفق شد سهمیه این تیم را در لیگ برتر حفظ کند. 

 

هدایت یزدی مدیر عامل جدید باشگاه نفت مسجد سلیمان در خصوص مذاکره با محمود فکری می گوید: وقتی تکلیف سرمربی ما مشخص نشده، صحبت کردن با فرد دیگری منطقی و اخلاقی نیست.

 

او در خصوص آخرین وضعیت کادر فنی تیمش هم این چنین اظهار نظر کرد: باید به جمع بندی برسیم اما هنوز صحبتی نکردیم. فراز کمالوند سرمربی ما است. باید به جمع بندی برسیم که بودن او به نفع مجموعه است یا باید فکر دیگری کرد. تا به حال جلسه‌ای هم نداشتیم چون هنوز رسما شروع نکردیم. باید کار را شروع و تجزیه تحلیلی داشته باشیم. نظر ما در حال حاضر روی کمالوند است. باید امروز بازی را پشت سر بگذاریم و سپس جمع بندی کنیم ببینیم کجای کار هستیم. باید ببینیم قبلا چه صحبتی شده، صحبت‌های دوستان و کمالوند را هم بشنویم که به جمع بندی برسیم و باشگاه متضرر نشود.

 

گفتنی است تیم نفت مسجد سلیمان امروز در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی میزبان تیم دسته دومی خلیج فارس ماهشهر است و در این بازی هم همانند دیدار با استقلال شاهد حضور فراز کمالوند روی نیمکت نفت نخواهیم بود و تیم توسط دستیاران سرمربی هدایت خواهد شد.

دیدگاهها