کد خبر : 1805546 | 30 دی 1400 ساعت 12:58 | 7,852 بازدید | 1 دیدگاه

هر بازی خارج از خانه هستیم؛

کلانتری: بازی با تماشاگر به ضرر ما می‌شود

هافبک تیم نساجی می‌گوید آنها علاقه دارند که در قائمشهر مقابل حریفان قرار بگیرند.

به گزارش "ورزش سه"، نساجی مازندران موفق به کسب پیروزی سه بر یک مقابل گل گهر سیرجان و صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی شد.

ایوب کلانتری در این باره به خبرنگار ما گفت: نتیجه در فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. گل گهر تیم خیلی خوبی بود و بازی خیلی سختی داشتیم ولی با تمریناتی که انجام داده بودیم و آنالیز خوبی که از تیم حریف داشتیم توانستیم نقاط قوت آنها را کنترل و توانستیم از موقعیت های مان به شکلی مطلوب استفاده کنیم و بازی را ببریم.

 

او در مورد پاسی که به رضا جعفری داد که به گل سوم نساجی منجر شد ادامه داد: در آن لحظه در حالت دفاعی بودیم و احساس کردم رضا خسته است و خودم رد شدم و توپ را گرفتم و در درون محوطه جریمه به او رساندم تا بتواند گل بزند که خوشبختانه این اتفاق هم افتاد.

 

هافبک باتجربه نساجی در مورد استوری مشترک بازیکنان این تیم در خصوص شرایط زمین و درخواستی که مستقیم از رئیس‌جمهور برای توجه به این موضوع داشتند توضیح داد: ما دوست داریم اگر در یک بازی پیروز می‌شویم یا تیم نتیجه می‌گیرد در شهر خودمان باشد و در مقابل چشمان هواداران خودمان رقم بخورد شرایط ما اما نامشخص است و ناراحتی ما به خاطر هوادارانمان و مردم خوب شمال کشور است. خیلی سخت است که هر بازی در یک شرایط جوی و در یک شهر متفاوت بازی کنیم.

 

این بازیکن با اشاره به این موضوع که از این به بعد قرار است بازی ها با حضور تماشاگر برگزار شود و بازی نکردن این تیم در مازندران به ضررشان تمام می‌شود عنوان کرد: اگر بتوانیم با تماشاگر بازی کنیم فشاری که به تیم حریف می‌آید خیلی بیشتر است و برای تیم‌های حریف سخت است که در مقابل هواداران ما بازی کنند. اگر اتفاقی بیفتد که بتوانیم در مازندران بازی کنیم شرایط خیلی برای تیم ما فرق می کند.

 

کلانتری در پایان در مورد آمار خوب نساجی و ۱۰ هفته بدون شکست بودن افزود: لطف خدا و تلاش بچه‌ها و زحمات کادر فنی بوده ولی خیلی اتفاق مهمی نیفتاده و جایگاه ما نسبت به توانایی‌هایی که داریم باید خیلی از این بالاتر باشد.

دیدگاهها