کد خبر : 1806260 | 03 بهمن 1400 ساعت 19:34 | 3,967 بازدید | 0 دیدگاه

سرمربی جدید سایپا با برد استارت زد

لیگ والیبال؛ شکست پیکان و مدافع عنوان قهرمانی

در روز شکست غیرمنتظره پیکان در ورامین،‌ سایپا با سرمربی جدید خود از بحران خارج شد. 

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه بازی های هفته بیستم لیگ برتر والیبال  و در سومین دیدار این هفته تیم‌های فولاد سیرجان ایرانیان و شهرداری گنبد در سالن امام علی (ع) شهر سیرجان به مصاف یکدیگر رفتند.


شاگردان عظیم جزیده سرمربی تیم گنبد در این مسابقه همانند دور رفت سه بر یک حریف خود را شکست دادند تا فولاد سیرجان که مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها است، حرفی برای گفتن برابر این تیم نداشته باشد. سیرجان در ست سوم 25 بر 23 به پیروزی رسید اما به رغم میزبانی در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 26 بر 24، 25 بر 23 و 25 بر 19 نتیجه را به حریف واگذار کرد و تعداد شکست‌های این تیم با بردهایش در عدد 10 برابر شد.


شهرداری گنبد با کسب این برد، هشتمین پیروزی خود را به دست آورد و 27 امتیازی شد.

 

* برد نارنجی‌پوشان با سرمربی جدید
تیم والیبال سایپا در نخستین مسابقه با سرمربی جدید خود (سهراب به‌نژاد) موفق به شکست پاس گرگان شد تا علاوه بر جبران شکست دور رفت، بازیکنان این تیم بعد از چهار شکست متوالی، انگیزه مضاعفی برای ادامه مسابقات کسب کنند.
پاس گرگان در ست نخست این مسابقه که در خانه والیبال تهران برگزار شد، 25 بر 21 میزبان خود را شکست داد اما در ست‌های دوم تا چهارم با امتیازهای 25 بر 15، 25 بر 23 و 25 بر 20 نتیجه را واگذار کرد تا یازدهمین شکست خود را تجربه کند.
نارنجی پوشان نیز هفت برده شدند و با 22 امتیاز یک پله صعود در جدول مسابقات را تجربه کردند.

 

* ترمز پیکان در ورامین کشیده شد
در پنجمین دیدار این هفته تیم‌های شهرداری ورامین و پیکان تهران در سالن شهید گل‌عباسی ورامین به مصاف یکدیگر رفتند که ورامین موفق به شکست سه بر یک پیکان شد. تیم پیکان در ست نخست 25 بر 23 میزبان خود را شکست داد اما در ست‌های دوم تا چهارم با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 22 و 25 بر 21 نتیجه را به شاگردان ساسان خداپرست در تیم شهرداری ورامین واگذار کرد تا هشتمین باخت خود را تجربه کنند.
ورامین که در رتبه دهم جدول بود، با این برد، 27 امتیازی از هشت برد شد، اما در رتبه دهم جدول باقی ماند.

دیدگاهها