کد خبر : 1807024 | 07 بهمن 1400 ساعت 16:51 | 21,163 بازدید | 8 دیدگاه

همه چیز به کام عابدزاده؛ شانس تکرار تجربه پدر(عکس)

اسکوچیچ برای دومین بازی متوالی از عابدزاده به‌عنوان دروازه‌بان تیمش استفاده می‌کند.

به گزارش ورزش سه، امیر عابدزاده بعد از درخشش در ماریتیمو راهی پونفرادینا شد و خیلی زود توانست در ترکیب این تیم هم جا افتاده و ستاره دپورتیوو در لالیگا دو لقب بگیرد.

 

او که در بازی با سوریه برای اولین بار در دور نهایی مقدماتی جام جهانی به ترکیب اصلی تیم ملی ایران راه یافته بود، در بازگشت به تیم باشگاهی‌اش، مثل همیشه درخشید و با روحیه‌ای بالا بار دیگر به اردو اضافه شد.

 

امیر که نمایشی بسیار خوب مقابل هوئسکا داشت به گفته منابع اسپانیایی مورد توجه باشگاه سویا قرار گرفته تا در آستانه رسیدن به رویای فوتبالی خود (حضور در لالیگا) باشد. در چنین شرایطی او در رقابت با پیام نیازمند و علیرضا بیرانوند در اردوی تیم ملی به ترکیب اصلی تیم ملی در بازی امروز مقابل عراق رسید تا برای دومین بازی متوالی شاهد نیمکت نشین شدن بیرانوند باشیم.

 

دراگان اسکوچیچ بعد از بازی با لبنان که با پیروزی دو بر یک ایران همراه بود، به امیر عابدزاده در بازی با سوریه میدان داد و این دروازه‌بان موفق شد در جریان پیروزی سه بر صفر تیم ملی مقابل حریف، کلین‌شیت کند. در شبی که همه در انتظار قطعی شدن صعود تیم ملی هستند، عابدزاده این شانس را دارد تا با یک کلین‌شیت دوباره، یکی از ستاره‌های تیم در چنین شبی باشد؛ اتفاقی که پدرش احمدرضا، در بازی با استرالیا و صعود تاریخی ایران به جام جهانی 1998 آن را تجربه کرده بود.

 

دیدگاهها