کد خبر : 1807025 | 07 بهمن 1400 ساعت 16:55 | 6,345 بازدید | 0 دیدگاه

طارمی نیامده به ترکیب تیم ملی رفت

ستاره خط حمله تیم ملی پس از استراحت کوتاه مدت در تهران مقابل عراق بازی می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی که پس از چهار روز گرفتار شدن در ترکیه به‌خاطر بارش برف و لغو پروازها بالاخره بامداد امروز به تهران رسید، با نظر دراگان اسکوچیچ در ترکیب تیم ملی ایران قرار گرفته تا در بازی صعود به جام جهانی مقابل عراق به میدان برود.

 

این ستاره ایرانی در بازی رفت مقابل عراق که با برتری سه بر صفر تیم ملی ایران به پایان رسید، توانست یک پاس گل بدهد و یک گل به ثمر رساند که امیدوار است امروز هم این نمایش درخشان را داشته باشد تا مثل چهار سال قبل که گل صعود به جام جهانی برابر ازبکستان را زد، دوباره به این افتخار دست پیدا کند.

 

طارمی که در چهار مسابقه دور رفت مرحله مقدماتی جام جهانی حضور ثابت در ترکیب تیم ملی داشت و دو گل زد و دو پاس گل داد، در دو دیدار اخیر ایران جزو فهرست دو مسابقه برابر لبنان و سوریه نبود، اما دوباره به لیست ایران بازگشته و خیلی زود به ترکیب اضافه شده است.

 

در شرایطی که اسکوچیچ نفراتی مثل سردار آزمون و اللهیار صیادمنش را در خط حمله در اختیار ندارد، این سرمربی تصمیم گرفته طارمی را که ساعت ۴ صبح امروز به تهران رسیده و استراحت کوتاه مدتی داشت، به ترکیب اضافه کند و تغییر چندانی نسبت به بازی‌های قبل در خط حمله تیمش به‌وجود نیاورد.

دیدگاهها