کد خبر : 1807037 | 07 بهمن 1400 ساعت 17:59 | 12,621 بازدید | 0 دیدگاه

بعد از کیانی، تیموری هم در لیست سرخ؛

تراکتور – مس؛ این بار در مارکت زمستانی

باشگاه تراکتور به دنبال جذب یکی دیگر از بازیکنان تیم مس رفسنجان است.

به گزارش ورزش سه، بحث تغییر مالکیت باشگاه تراکتور طی یک ماه اخیر، یکی از مهم‌ترین سوژه‌های خبری استان آذربایجان شرقی بوده و فرماندار این استان مسئول مستقیم پیگیری پروسه انتقال مالکیت به مس است.

 

در حالی‌که هنوز ابهامات زیادی در مورد چگونگی این انتقال وجود دارد، باشگاه تراکتور روز دوشنبه در صفحه رسمی خود برای اولین بار آن را تایید کرد. در این میان اما پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه بسته است و باید دید مالک فعلی آن را پرداخت می‌کند یا این که مس آن را متقبل خواهد شد.

 

با وجود بسته بودن پنجره اما باشگاه تراکتور مذاکرات خود را با چند گزینه داخلی و خارجی شروع کرده و شاهد انتشار برخی از نام ها هم طی این چند روز بودیم. یکی از بازیکنانی که باشگاه تراکتور طی روزهای اخیر، تلاش برای جذب او را شروع کرده میثم تیموری است.

 

تیموری در حالی مورد توجه باشگاه تراکتور قرار گرفته که پیش از این نیز خبر مذاکره سرخ‌پوشان تبریزی با مهدی کیانی، دیگر بازیکن مس منتشر شده بود و به نظر می‌رسد که داستان مس و تراکتور بعد از فاز مالکیت، این بار در مارکت زمستانی و عرصه خرید و فروش بازیکن به هم گره خورده است.

 

تیموری در نقل و انتقالات تابستانی لیگ بیست‌و‌یکم یکی از چند بازیکنی بود که تراکتور را ترک کرد. او مس رفسنجان را به‌عنوان مقصد بعدی خود انتخاب و در طول نیم فصل اول 5 بار به‌عنوان بازیکن فیکس و 6 بار ذخیره برای این تیم بازی کرد. مذاکره باشگاه تراکتور با بازیکن سابق خود هنوز به نتیجه‌ای نرسیده و به نظر می‌رسد تا زمان باز شدن پنجره نیز نتیجه رسمی آن مشخص نشود.

دیدگاهها