کد خبر : 1807047 | 07 بهمن 1400 ساعت 18:49 | 17,725 بازدید | 1 دیدگاه

گلر حریف هر چه زدیم را گرفت؛

طالب علیه کامبوج شدن عراق!(عکس)

دروازه‌بان تیم ملی عراق در نیمه اول بازی امروز با چند سیو خوب مانع از فروپاشی دروازه تیمش شد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ایران در هفتمین بازی خود در دور نهایی مقدماتی جام جهانی 2022 میزبان عراق در ورزشگاه آزادی تهران است. این دیدار در حضور محدود تماشاگران برگزار می‌شود تا بعد از مدت‌ها ملی‌پوشان فوتبال کشورمان بازی در میان تشویق هواداران خودی را در خانه تجربه کنند.

 

در بازی امشب بخشی از سکوها هم به بانوان اختصاص یافته تا بعد از بازی با کامبوج که در تاریخ 18 مهر 1398 برگزار شد، این شانس دوباره برای زنان فوتبال دوست به وجود بیاید که در مسابقه‌ای مهم‌تر، بازی تیم ملی را از نزدیک تماشا کنند. در شرایطی که بازی با کامبوج با نتیجه 14 بر صفر به سود ایران خاتمه یافته بود، تیم ملی نیمه اول بازی امروز را هم بسیار تهاجمی شروع و به پایان رساند و اگر درخشش دروازه‌بان حریف نبود، می شد حتی یک برد پر گل را در همین 45 دقیقه نخست برای شاگردان اسکوچیچ متصور بود.

 

 

فهد طالب، دروازه‌بان تیم ملی عراق در بازی رفت هم درون دروازه تیمش حضور داشت و سه گل از ایران دریافت کرد. او در بازی امشب و تا این لحظه اما کم اشتباه و پر فروغ ظاهر شده است. سنگربان عراقی‌ها در طول 45 دقیقه نخست چند بار دروازه تیمش را در آستانه فروپاشی نجات داد تا در دومین حضور بانوان در ورزشگاه آزادی طی این چند سال اخیر، از پیروزی پرگلی دیگر برای تیم ملی ایران جلوگیری و به‌نوعی بازی رفت را هم جبران کند.

 

تیم ملی در همان دقایق نخست می‌توانست به گل برسد اما فهد در دقیقه 6 شوت نورافکن از زاویه بسته را به‌خوبی مهار کرد. 20 دقیقه بعد، فهد در عرض یک دقیقه سه بار دروازه تیمش را نجات داد ‌و در ادامه نیز شاهد دو سیو دیدنی دیگر از او مقابل ضربات جهانبخش و قلی‌زاده بودیم. به این‌ترتیب بازی دو تیم در شرایطی که توپ و میدان در اختیار میزبان بود، با نتیجه مساوی بدون گل در نیمه اول به پایان رسید.

 

دیدگاهها