کد خبر : 1821372 | 05 اردیبهشت 1401 ساعت 17:37 | 3.8K بازدید | 1 دیدگاه

عبدالله‌زاده: نکونام به ما یاد داد چگونه بجنگیم

بازیکن فولاد می‌گوید که آنها برای نشان دادن قدرت خود، در پی کسب پیروزی در دیدار پایانی برابر شباب الاهلی هستند.

عبدالله‌زاده: نکونام به ما یاد داد چگونه بجنگیم

به گزارش "ورزش سه"، فولاد که توانست به‌عنوان یکی از نخستین تیم‌های آسیایی راهی مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان شود، فردا شب در گام آخر و برای تثبیت صدرنشینی به مصاف تیم شباب الاهلی امارات می‌رود.

احمد عبدالله‌زاده بازیکن فولاد که به‌همراه نکونام راهی نشست خبری پیش از این بازی شده بود، اعلام کرد که با وجود هزینه‌های سنگین تیم‌های حریف، این خوزستانی‌ها بوده‌اند که عملکرد بهترین در این گروه داشته‌اند.

عبدالله‌زاده در این کنفرانس مطبوعاتی گفت: خدا را شکر در 5 دیداری که گذشت، نتایج خیلی خوبی گرفتیم و توانستیم یک بازی زودتر مجوز صعود به دور بعدی را کسب کنیم. خدا را شکر می‌کنم که توانستیم مردم کشورمان و هواداران خوزستانی را خوشحال کنیم.

وی با اشاره به کار ارزشمند فولاد در این گروه دشوار گفت: خودتان می‌دانید که در گروه بسیار سختی قرار داشتیم. تمام تیم‌ها به همدیگر نزدیک بودند. تیم‌های اماراتی و قطری با هزینه‌های زیادی که انجام می‌دهند و بازیکنان بزرگ و با کیفیتی که از اروپا و آمریکا به‌خدمت می‌گیرند، کار ما را سخت کردند ولی با تمرکز کامل به اینجا آمدیم و خواستیم خودمان را نشان دهیم. خوشحالیم که اینجا حضور داریم.

عبدالله‌زاده همچنین با تمجید از حریف، از انگیزه‌های فولاد برای پیروزی سخن گفت و اعلام کرد که شباب الاهلی تیم بسیار باکیفیتی است و بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد. ما فردا با تمرکز کامل و نهایت قدرت به میدان می‌رویم و قصد داریم آخرین بازیمان در این تورنمنت را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

بازیکن فولادی‌ها در پایان با تمجید از نکونام خاطرنشان کرد: جا دارد از سرمربی تیم تشکر کنم که به ما یاد داد چگونه بجنگیم و برای موفقیت تلاش کنیم. از هوادارانمان نیز تشکر می‌کنم که با دعاهایشان به ما قدرت دادند تا بتوانیم اینجا موفق باشیم.

دیدگاهها