کد خبر : 1824113 | 23 اردیبهشت 1401 ساعت 17:28 | 13,918 بازدید | 7 دیدگاه

این یک فینال بزرگ است

توخل:آماده مبارزه با یکی از بهترین تیم‌های دنیا هستیم

توماس توخل، سرمربی چلسی، می‌گوید تیمش در بازی فردا برابر لیورپول به کمی شانس هم احتیاج دارد.

به گزارش "ورزش سه"، چلسی فردا شب در فینال جام حذفی انگلیس که در ورزشگاه ومبلی شهر لندن برگزار شود به مصاف لیورپول می رود. این دو تیم چندی پیش در فینال جام اتحادیه نیز رو در روی یکدیگر قرار گرفته بودند که در آن مسابقه لیورپول در ضربات پنالتی به پیروزی رسیده بود بنابراین دیدار فردا شب یک نبرد انتقامی برای شاگردان توماس توخل محسوب می شود.

توماس توخل، سرمربی چلسی، پیش از دیدار تیمش مقابل لیورپول گفت: "این از آن مسابقه های نزدیک و فشرده به حساب می آید. همیشه برای رقابت به سطوح بسیار بالایی نیاز داریم. من از آنها یا خودمان انتظار چیزهای جدید دیوانه کننده ای ندارم. بازی فردا برگزار می شود و یک فینال و رقابت بزرگ است. شما برای بردن جام ها به شانس هم احتیاج دارید اما در حال حاضر ما احساس آمادگی می کنیم. جو مناسبی وجود دارد و حرکت رو به جلویی بعد از واکنش در برابر لیدز داشته ایم. این پنجمین فینال ما طی شش سال گذشته است و روحیه رقابتی‌مان را نشان می دهد."

توخل در ادامه گفت: "ما فردا شانس بردن یک قهرمانی داخلی را داریم. تیم های زیادی هستند که فصل های بدتری از ما دارند. ما همه چیز را امتحان خواهیم کرد. باید همه چیز را کنار بگذاریم. ما سخت تلاش خواهیم کرد. شما باید در این مسابقات دقیق باشید. این به حواشی و جزییات در بازی بستگی دارد. ما در حال حاضر با یکی از بهترین مربیان و تیم های جهان روبرو هستیم. ما آماده مبارزه هستیم."

استفاده از روملو لوکاکو یا کای هاورتز در ترکیب اصلی: "به احتمال زیاد یکی از این دو نفر فقط در زمین قرار می گیرند. ما امروز ترکیب را انتخاب نمی‌کنیم. روملو اخیراً به میدان رفت گلزنی کرد و هر کاری برای حضور در زمین انجام داد."

وضعیت متئو کواچیچ: "او یک بازیکن برتر تیم است. او می داند که برای خدمت به تیم چه چیزی لازم است. او پسر و بازیکنی فوق‌العاده است. ما در این فصل دلتنگ او هستیم، مانند انگولو و جورجینیو. او بسیار جاه طلب است، بنابراین ما همه چیز را امتحان خواهیم کرد و فردا را خواهیم دید که چه اتفاقی رخ خواهد داد."

دیدگاهها