کد خبر : 1824437 | 25 اردیبهشت 1401 ساعت 13:11 | 24.6K بازدید | 5 دیدگاه

هدف اصلی؛ موفقیت در فصل سوم

برد کلیدی نویدکیا مقابل جانشین احتمالی‌!

بعد از حذف سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا اگر نگوییم بیشتر، برخی از طرفداران سپاهان راغب بودند محرم نوید‌کیا از سپاهان جدا شود و دلیل هم منطقی بود؛ ناکامی در سه جام.

به گزارش "ورزش سه"، اما به نظر می‌رسد امروز دیدگاه‌ها کمی متفاوت است. صرف‌نظر از تجربیاتی که محرم نوید‌کیا در دو فصل اخیر به‌دست آورده و فصل آتی نوبت استفاده از این تجربیات و ماجراجویی با سپاهان در جام حذفی و لیگ برتر است؛ این مربی جوان در هفته‌های پایانی لیگ برتر نشان داده قابلیت تبدیل شدن به یک مربی بزرگ را دارد.

کار کردن در هفته‌هایی که تیم شانس قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی را از دست داده  و در لیگ قهرمانان آسیا هم ناموفق بوده خیلی سخت است و مربی‌ای که در چنین شرایطی انگیزه تیمش را بالا نگه دارد و تیمش را برای کسب سه امتیاز راهی میدان کند مربی هنرمندی است و محرم نوید کیا این را نشان داد. سپاهان در روزهای بدون استرس و روزهایی که جام مد نظر نیست چقدر خوب بازی می‌کند و چه پیروزی‌هایی را به‌دست می‌آورد و اگر محرم نوید‌کیا موفق شود این را به روزهایی که تیمش برای جام می‌جنگند، تعمیم دهد بدون‌شک به جام دست پیدا خواهد کرد.

بعد از بازگشت از عربستان، سپاهان در مصاف با استقلال خوب بازی کرد؛ هر چند تنها به یک امتیاز رسید؛ در دیدار با پیکان سه امتیاز را به‌دست آورد و حالا هم پرسپولیس را شکست می‌دهد. تیمی که برای قهرمانی در لیگ برتر هنوز شانس داشت اما با این شکست جام را به آبی‌ها داد. محرم نوید‌کیای این‌روزهای فوتبال با صدای بلند فریاد می‌زند می‌خواهم سرمربی تیم سپاهان باقی بمانم و به‌نظر می‌رسد باشگاه هم به این جمع بندی رسیده با این مربی ادامه دهد و بعید است خبرهایی که در فضای مجازی و حتی فضای رسانه‌ رسمی وجود داشته به واقعیت بپیوندد؛ "سپاهان احتمالا با یحیی گل محمدی به توافق خواهد رسید؛ سپاهان با یک مربی خارجی قرارداد خواهد بست و..."

محرم نویدکیای امروز نه‌تنها به‌خاطر برد در برابر پرسپولیس بلکه به‌خاطر رفتارهای بعد از حذف در لیگ قهرمانان آسیا نشان داده به دنبال جنگیدن برای تبدیل شدن سپاهان به یک تیم بهتر است و اولین کار درست او استعفاء ندادن بود. پیش از این هر گاه سپاهان به بن بست می‌رسید محرم نویدکیا از سمت خود استعفاء می‌کرد اما این‌بار بعد از دست دادن موقعیت صعود در لیگ قهرمانان آسیا که مسابقاتی به مراتب مهم‌تر از لیگ برتر و جام حذفی است، ایستاد تا در هفته‌های پایانی لیگ برتر استارت درست کردن تیمش را بزند و موفق هم بود و با این روند بدون‌شک در فصل آتی تا هفته‌های پایانی یکی از مدعیان اصلی قهرمانی خواهد بود.

نمایش سپاهان در بازی با پرسپولیس و برد دو بر یک در برابر تیمی که در 5 فصل اخیر قهرمان لیگ برتر شده؛ نشان داد محرم نویدکیا و تیمش هم در قواره قهرمانی هستند و آنها تنها باید در جزئیات به تیم بهتری تبدیل شوند که یکی از این جزئیات هم ایستادن محرم نوید‌کیا به پای سپاهان و تلاش برای بهتر کردن تیم است که در هفته‌های اخیر مشهود بود. شیوه بازی سپاهان در بازی با پرسپولیس؛ رفتار محرم نوید‌کیا در کنار خط؛ تعویض‌هایش و حتی گل‌هایی که در این بازی به ثمر رسید همه و همه نشان داد دست‌کم تیم سپاهان در هفته‌های پایانی به تیم بهتری تبدیل شده است و خوش‌بین نبودن به آینده سپاهان با محرم نوید کیا یک نوع بدبینی است.

دیدگاهها