کد خبر : 1825637 | 01 خرداد 1401 ساعت 17:38 | 20.9K بازدید | 13 دیدگاه

ادعای آنها کذایی و شکایاتشان واهی است؛

واکنش معاون حقوقی پرسپولیس به شکایت تراکتوری‌ها

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس شکایت باشگاه تراکتور را «واهی و کذایی» خواند.

به گزارش "ورزش سه"، سه روز پس از بازی پرسپولیس و تراکتور، حالا نوبت به معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس رسیده که در مورد این مسابقه و حواشی‌اش اظهارنظر کند.

حسین دوام در گفت‌وگو با خبرنگار ما می‌گوید که باشگاه پرسپولیس به‌زودی شکایت خود را در مراجع صالح ثبت خواهد کرد.

او همچنین به هواداران پرسپولیس وعده داد که در این پرونده رسیدگی تمام و کمال صورت خواهد گرفت و از حق باشگاه دفاع خواهد شد.

* آنها ادعای کذایی و شکایت واهی کردند
علی‌رغم میل باطنی و سیاست‌های اتخاذی از سوی باشگاه بزرگ فرهنگی ورزشی پرسپولیس مبنی بر خویشتن داری و اینکه از فضای رسانه‌ای دور باشیم و موضوعات اتفاق افتاده را به مراجع صالح قضایی و ارکان قضایی فدراسیون واگذار کنیم اما متاسفانه شاهد بودیم که مسئولین و دست‌اندرکاران باشگاه تراکتور در یک حرکت رو به جلو علاوه بر انکار واقعيات، متاسفانه فرافکنی نمونده و مدعی قضایایی شدند که به هیچ‌عنوان واقعیت نداشته و به یک‌سری مسائل موهوم و واهی پرداخته‌اند؛ شکایت واهی و ادعای کذایی.

* به جرات قضایی پناه می‌بریم
ما ضمن احترام و پاسداشت کل مردم شریف تبریز و آذربایجانی‌ها که مردم متدین، با فرهنگ و اصیل هستند و ضمن ارزش و احترام به جامعه فرهنگی آنها، حق مسلم خودمان می‌دانیم که در دفاع از حقوق بازیکنانی که مظلوم واقع شدند و خانواده‌هایشان در استرس به سر بردند و همچنین در دفاع از حیثیت جامعه و مردم شریف تبریز خواستار این شویم که با افرادی که با اقدامات ناشایست و استفاده از الفاظ رکیک جامعه ورزش را خدشه دار نمودند برخورد شود و به مراجع قضایی پناه ببریم.

* شکایت خود را به مراجع صالح تقدیم می‌کنیم
علاوه بر بحث نتیجه، اگر خسارت جانی وارد می‌شد چه کسی به خانواده‌ها پاسخ می‌داد؟ با این حال در صدد تنظیم شکوایه‌ها هستیم و در اسرع‌وقت به مراجع صالح تقدیم می‌کنیم. باید شرایطی فراهم شود که دیگر این اتفاقات در تبریز رخ ندهد چون بار اول هم نیست و مسبوق به سابقه است. به هر حال این اقدام ما در قبال اقداماتی است که آقایان انجام می‌دهد و در واقع ما را بدهکار تلقی کرده‌اند.

* بطری ها چه زمانی و چگونه وارد ورزشگاه شدند؟
از این نظر هم در ارکان قضایی فدراسیون فوتبال طرح دعوا خواهیم کرد و هم در مراجع صالح قضایی. باید مشخص شود که این تعداد سنگ و آلات ضرب و جرح مثل شیشه ها و بطری ها چه زمانی وارد ورزشگاه شده است.

* می‌خواهند همه چیز را وارونه جلوه بدهند
من تعجب می‌کنم که کسی که پیشکسوت فوتبال است و فوتبال ملی بازی کرده، در مقام مدیر موضوع را وارونه جلوه بدهد و مدعی ۳-۰ به نفع باشگاه خودش بشود. اگر شما مسلط به مقررات نیستی چطور مسلط هستید که اتفاقات را وارونه و غیرحقیقی جلوه بدهید؟ این توهین به شعور جامعه تلقی می‌شود و مردم متوجه هستند و صحنه‌ها را زنده دیده‌اند. بازهم می‌گویم حساب مردم تبریز و آذربایجان شرقی از این افراد کاملا جداست و ما هرگز به یک چشم نگاه نمی‌کنیم.

دیدگاهها