کد خبر : 1826164 | 04 خرداد 1401 ساعت 14:55 | 33.5K بازدید | 26 دیدگاه

راهی برای بازگشت نیمار و مسی نیست

حمله تند لاپورتا به PSG؛ بازیکنان را به بردگی می‌گیرد

رئیس بارسلونا معتقد است پی اس جی بازیکنان را با پول به اسارت می گیرد و آنها در واقع قرارداد بردگی خود را امضا می کنند.

به گزارش "ورزش سه"، پی اس جی یک بار دیگر در خارج از زمین برابر یک باشگاه اسپانیایی پیروز شد و این بار اجازه نداد کیلیان امباپه راهی رئال شود. پی اس جی سال 2017 نیز توانسته بود با قراردادی بهتر و پول بیشتر، امباپه را از رفتن به رئال منصرف کند و شنبه با وجود اینکه آینده امباپه در دستان خودش بود و به نظر می رسید با رئال تمام کرده، در نهایت او قراردادش را با پی اس جی سه سال دیگر تمدید کرد. 
 

 

پی اس جی سال 2017 توانسته بود نیمار را نیز از بارسا جدا کند و تابستان قبل لیونل مسی را به عنوان بازیکن آزاد جذب کرد. خوان لاپورتا، رئیس بارسلونا در مصاحبه ای اختصاصی با "اسپورتیو کاتالونیا" و در مورد تمدید امباپه و شایعات مربوط به بازگرداندن نیمار و لیونل مسی گفت:« پی اس جی بازیکنانش را با پول به اسارت می گیرد و فوتبالیست هایی که به این باشگاه ملحق می شوند، در واقع قرارداد بردگی خود را امضا می کنند. این نشانه بارز باشگاه حکومتی است که یک دولت را پشت خودش دارد. این خلاف قوانین اتحادیه فوتبال اروپاست. بازگشت نیمار؟ من عاشق نیمار هستم و بازی او را بسیار دوست دارم ولی او و مسی و تمام کسانی که زمانی بازیکن بارسا بودند و حالا برای پی اس جی بازی می کنند، تنها یک راه برای بازگشت دارند و آن هم به عنوان بازیکن آزاد است. الان ما پول کافی برای جذب نیمار را نداریم و اگر هم داشتیم، با توجه با قیمت بالایی که قطعا پی اس جی تقاضا خواهد کرد، انتقالش غیرمنطقی می شود.»


 

لاپورتا ادامه داد:« رئال رقیبب مستقیم ماست و طبعا دوست نداشتیم با جذب امباپه تقویت شود. به خصوص الان که شرایط اقتصادی خوبی نداریم و قدرت رقابت در بازار از ما گرفته شده است. با این حال هر زمان ما بیشتر نگران خودمان بودیم تا تمرکز روی کارهای تیم رقیب، شرایط برای ما بهتر پیش رفته است.»
 

دیدگاهها