کد خبر : 1826622 | 08 خرداد 1401 ساعت 02:38 | 46.3K بازدید | 34 دیدگاه

دوم شدن داستان من است؛

واقعیتی تلخ در مورد کلوپ؛ مرد نایب قهرمانی! (عکس)

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول یک بار دیگر ناکامی در فینال لیگ قهرمانان را تجربه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در شبی که فرصت های بسیار خوبی را برای گلزنی از دست داده و مقهور درخشش تیبو کورتوا درون دروازه رئال مادرید شد، 0-1 برابر این تیم شکست خورد و فصل را دو با دو ناکامی پیاپی تمام کرد. یک هفته قبل فاصله ای تا رقم خوردن معجزه در هفته پایانی لیگ برتر وجود نداشت، اما منچسترسیتی سه بار در عرض پنج دقیقه به گل رسید و موفق شد بالاتر از لیورپول عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

امشب نیز مرسی سایدی ها در شرایطی که در طول 90 دقیقه تیم برتر میدان بودند، نتوانستند از موقعیت های گلزنی خود استفاده کنند و با تک گل وینیسیوس جونیور مغلوب رئال مادرید زیرک و باتجربه شدند. این سومین شکست تیم‌های یورگن کلوپ در یک دهه اخیر در فینال لیگ قهرمانان است. او پیش از این در سال 2013 روی نیمکت دورتموند باخت مقابل بایرن مونیخ و در سال 2018 با همین لیورپول برابر رقیب امشب، شکست در این مرحله را تجربه کرده بود.

همچنین لیورپول تحت هدایت او در سال های اخیر بارها تا آستانه فتح لیگ برتر پیش رفت، اما فقط یک بار موفق به کسب عنوان شده و در اغلب فصول برابر منچسترسیتی شکست خورده است. یورگن کلوپ خودش هفته قبل اعتراف کرد دوم شدن داستان زندگی اوست و شکست لیورپول در مسابقه امشب فینال لیگ قهرمانان برابر رئال مادرید نشان می دهد او بهتر از همه خودش را می شناسد.


دیدگاهها