کد خبر : 1826661 | 08 خرداد 1401 ساعت 10:56 | 13K بازدید | 9 دیدگاه

کاسیاس: رئال مادرید فراتر از تاریخ است

ایکر کاسیاس، اسطوره رئال مادرید، از قهرمانی این تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته در دیدار فینال لیگ قهرمانان در ورزشگاه استادو فرانس به مصاف لیورپول رفت و با تک گل وینیسیوس جونیور به پیروزی رسید تا جام قهرمانی را از آن خود کند. 
این چهاردهمین باری است که رئال مادرید موفق به فتح این جام اروپایی شد و حالا رکورد خودش را بهبود بخشیده است. 
بسیاری از بزرگان دنیای فوتبال و ستاره‌های سابق رئال مادرید برای تماشای این بازی از نزدیک به ورزشگاه استادو فرانس پاریس رفته بودند که یکی از آنها ایکر کاسیاس بود. 
این دروازه‌بان اسطوره‌ای رئال مادرید پس از پایان بازی در صفحه توییترش نوشت:« قهرمان!!! 14 جام قهرمانی!! بعضی از تیم‌ها رو می‌آیند، فرصت ابراز وجود دارند و شما را برای یک فصل شگفت‌زده می‌کنند... اما این باشگاه فراتر از تاریخ است!!! به رئال مادرید تبریک می‌گویم!!! به هواداران رئال مادرید تبریک می‌گویم!!!»

 


کاسیاس پیش از این در طول دوران حضورش در رئال مادرید با بعضی از بازیکنانی که شب گذشته این جام قهرمانی را به دست آوردند مانند مارسلو، کریم بنزما، لوکا مودریچ، دنی کارواخال، گرت بیل و تونی کروس هم‌بازی بود. 
او همچنین یکی از ارکان اصلی رئال مادرید در آخرین قهرمانی اروپایی این تیم به همراه کارلو آنچلوتی در دهمین قهرمانی آنها در لیگ قهرمانان بود. او شب گذشته نیز از نزدیک شاهد درخشش دوباره این تیم به همراه این مربی ایتالیایی در فینال این رقابت‌ها بود.

دیدگاهها