کد خبر : 1830275 | 01 تیر 1401 ساعت 20:26 | 43.9K بازدید | 14 دیدگاه

چمبرلین در فکر رفتن؛

هافبک لیورپول درخواست جدایی داد

الکس اکسلید چمبرلین، هافبک انگلیسی و 29 ساله به مدیران لیورپول درخواست جدایی داده است.

به گزارش "ورزش سه"، الکس اکسلید چمبرلین در سال‌های اخیر اگرچه اغلب در زمان حضور در میدان نمایش قابل قبولی از خود داشته، اما معمولا در ترکیب ثابت یورگن کلوپ قرار نگرفته و مسابقات لیورپول را از روی نیمکت تماشا کرده است. تنها یک سال از قرارداد فعلی این هافبک جنگنده با مرسی سایدی‌ها باقی مانده و به نظر خود چمبرلین نیز دیگر تمایلی به ماندن در استادیوم آنفیلد ندارد.

نشریه لیورپول اکو مدعی شد این ملی‌پوش انگلیسی این هفته درخواست جدایی خود را رسما به مدیران باشگاه لیورپول ارائه کرده است. تنها چند ماه تا آغاز جام جهانی قطر 2022 باقی مانده و الکس اکسلید چمبرلین به‌خوبی می‌داند در صورت ادامه این روند شانس زیادی برای قرار گرفتن در لیست نهایی گرت ساوت‌گیت و بازی در ترکیب تیم ملی انگلیس در جام جهانی نخواهد داشت.

البته به نظر می‌رسد یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول تمایل چندانی به از دست دادن چمبرلین ندارد و خواهان ماندن این بازیکن در آنفیلد شده است. اما تمایل به قرار گرفتن در ترکیب ثابت یک تیم باعث شده خود این بازیکن درخواست جدایی دهد و باید دید در نهایت واکنش مدیران لیورپول به این خواسته غیرمنتظره از الکس اکسلید چمبرلین چه خواهد بود.

دیدگاهها