کد خبر : 1831094 | 07 تیر 1401 ساعت 11:46 | 26.7K بازدید | 16 دیدگاه

رئال مادرید تهدیدی برای برنامه نقل و انتقالاتی کلوپ

رئال مادرید آماده است تا رقابت نزدیکی را با لیورپول برای جذب جود بلینگام، ستاره انگلیسی، در تابستان سال آینده داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، بلینگام یکی از جذابت‌ترین و هیجان‌انگیزترین بازیکنان جوان دنیای فوتبال به حساب می‌آید. 
عملکرد درخشان او در دورتموند توجه بسیاری را جلب کرده و باشگاه‌های متفاوتی در حال بررسی شرایط او برای ارائه پیشنهاد و به خدمت گرفتن این بازیکن هستند. 
این ستاره 18 ساله که در سال 2020 از بیرمنگام جدا شده و به بروسیا دورتموند ملحق شد، قصد دارد یک فصل دیگر نیز به حضورش در بوندسلیگا ادامه دهد تا از جایگاهش در فهرست تیم ملی انگلیس برای جام جهانی 2022 قطر مطمئن باشد و پس از آن به فکر پیوستن به تیم جدیدی خواهد بود. 


از مدت‌ها پیش گفته می‌شد که لیورپول علاقه زیادی به جذب بلینگام دارد و امیدوار است که او را در تابستان 2023 به خدمت بگیرد اما حالا به نظر می‌رسد که این باشگاه رقیبی جدی در این مسیر دارد. 
روزنامه اسپانیایی آ.اس خبر داده که رئال مادرید از نزدیک شرایط این بازیکن جوان را زیر نظر دارد و تصمیم گرفته که پیشنهاد جذابی را برای جذب او در تابستان سال آینده ارائه کند. 
گفته می‌شود که مدیران این باشگاه اسپانیایی قصد ایجاد تغییر و تحول اساسی در خط میانی این باشگاه را دارند و معتقد هستند که حضور این بازیکن می‌تواند آخرین قطعه از پازل خط میانی قدرتمند این تیم برای سال‌های متمادی باشد. 
آنها تابستان امسال نیز اقدام به خرید اورلین شوامنی کردند تا نشان دهند که روند جوان‌سازی این تیم به مرور آغاز شده و سال آینده نیز رقیبی جدی برای لیورپول خواهند بود.

دیدگاهها