کد خبر : 1831171 | 07 تیر 1401 ساعت 19:19 | 28K بازدید | 7 دیدگاه

اسطوره رئال مادرید و تمجید از خرید جدید یوونتوس

ایکر کاسیاس، دروازه‌بان افسانه‌ای رئال مادرید به تمجید از کیفیت آنخل دی ماریا پرداخته است.

به گزارش "ورزش سه"، آنخل دی ماریا، ستاره 34 ساله و آرژانتینی در آستانه پیوستن به یوونتوس با قراردادی یک‌ساله قرار دارد و به نظر می‌رسد دی ماریا در تیم جدید خود در این فصل حدود هفت میلیون یورو خالص درآمد خواهد داشت. ایکر کاسیاس که حدود یک‌دهه پیش در رئال مادرید با او همبازی بود، تاکید کرد یوونتوس بازیکن باکیفیتی را به‌خدمت خواهد گرفت.

ایکر کاسیاس گفت: "آنخل دی ماریا یک بازیکن بزرگ است و اگر یوونتوس این بازیکن را جذب کند، بدون‌شک معامله خوبی خواهد بود. امروز نمونه‌هایی از بازیکنان بالای 30 سال که عملکرد بسیار خوبی داشته و در سطح بالایی بازی می‌کنند، کم نیست و فقط به بازی کریم بنزما و لوکا مودریچ در رئال مادرید توجه کنید. همچنین دی ماریا همیشه از نظر بدنی مراقب خود بوده و هرگز به‌صورت جدی آسیب ندیده است. به نظر می‌رسد دی ماریا در فرم خوبی قرار دارد و او در اروپا همیشه در سطح بالا و در باشگاه‌های بزرگ بازی کرده است.

یوونتوس بازیکنی را به‌خدمت خواهد گرفت که می‌تواند کارهای زیادی را در مناطق مختلف زمین انجام دهد. فصلی که ما دسیما را فتح کردیک، کارلو آنچلوتی پست این بازیکن را در اواسط فصل تغییر داد و نتیجه بسیار خوبی گرفت. آنخل دی ماریا بازیکن باهوشی است که فوتبال را خوب می‌شناسد و تجربه و کیفیت برای یوونتوس به ارمغان می‌آورد. همچنین دی ماریا در لیگ قهرمانان نیز تجربه زیادی دارد. 

آنخل دی ماریا به یووه کمک خواهد کرد تا در سری آ و اروپا جهش بیشتری از نظر کیفی داشته باشد. همچنین به این دلیل که در ماه نوامبر جام جهانی برگزار می‌شود، دی ماریا به دنبال تیمی است که بتواند به‌طور منظم بازی کرده و خود را در جام جهانی آماده کند. او وارد یک تیم بزرگ با بازیکنان جوان مانند فدریکو کیه‌زا و دوسان ولاهوویچ می‌شود و من در اخبار خواندم که یوونتوس در شرف بستن قرارداد با پل پوگبا نیز است. به نظر من یوونتوس شرایط مناسبی داشته و سرمربی باتجربه‌ای مانند مکس آلگری نیز روی نیمکت دارد."

دیدگاهها